Úterý, 23. dubna , 2024

Vyberte si dovolenou snů! Zn. snadno, rychle a spolehlivě!

Potřebujete si odpočinout a na chvíli zmizet ze stereotypu všedních dní? Začínáte se poohlížet po dovolené? Poradíme vám, kde a jak vybrat dovolenou snů za nejvýhodnější cenu na trhu!

Unsplash / Pixabay

Srovnání od 105

Pokud chcete, aby vaše dovolená dopadla na jedničku, musíte k jejímu výběru přistupovat zodpovědně. Není na místě se nechat zlákat super výhodnou nabídkou a koupit zájezd od první agentury či cestovní kanceláře, na kterou natrefíte. Lepší je si nabídky srovnat. Jak na to?

Stačí použít srovnání zájezdů na NewTravel.cz. Ve srovnávači je registrováno celkem 105 prověřených českých cestovních kanceláří, vybíráte z více než 20 000 tisíc hotelů. Postup je jednoduchý. Nejdříve zadáte kritéria, která by měla vaše dovolená mít. Do vyhledávače zadáte například: Jméno destinace či hotelu, datum příjezdu, odjezdu či jen délku pobytu, typ stravy a dopravy, úroveň hotelu aj. Srovnávač vám na základě toho vygeneruje všechny zájezdy, které odpovídají vašemu zadání. Nyní si nabídky v klidu projdete a vyberete tu, která se vám líbí nejvíce. Výhodou je, že u jednotlivých hotelů najdete recenze od hostů, kteří zde byli před vámi. Snadno si tak uděláte obrázek o tom, zda je hotel místem, do kterého se vyplatí vyrazit.

Smlouvu podepíšete s CK

NewTravel.cz slouží pouze ke srovnání zájezdů, takže po výběru budete přesměrována přímo na stránky pořádající cestovní kanceláře. S ní vyřešíte všechny formality a vše je vyřízeno. Po podpisu smlouvy a zaplacení se už s klidným svědomím začnete těšit na dny plné pohody a zaslouženého odpočinku.

Co vše?

Na NewTravel.cz najdete cenově výhodné first a last minute nabídky, lyžařské a poznávací zájezdy, eurovíkendy a nechybí ani nabídka zájezdů do exotických destinací. Nevíte, kam vyrazit? Prohlédněte si na NewTravel.cz cestovatelský magazín, kde najdete velké množství inspirace.

Comments are closed.

Scroll To Top