Neděle, 5. února , 2023

Všude dobře, doma nejlépe

Nejkrásnější chvíle zažíváme tam, kde je nám dobře. Někteří mohou pocítit vrchol blaha na dovolené na druhém konci planety, jiní jsou orientováni na prožitky kariérní či sportovní, ostatní se „spokojí“ s tím, že jsou zdraví, nemají hluboko do kapsy a mohou si čas od času dopřát nějaké to povyražení.

Obecně vzato nám ale platí rčení „všude dobře, doma nejlíp“. Aby člověk svůj domov proměnil k obrazu svému a k naprosté dokonalosti, musí se ve svém obydlí cítit v naprostém bezpečí, Aby bylo tomuto pocitu učiněno zadost, stačí se spolehnout na komplexní pojištění.

Krytí v zádech se vždycky hodí

Pojištění Bezpečný domov  je optimálním řešením pro pojištění majetku a odpovědnosti. Ve svém záběru řeší rodinné domy, byty, stavby, budovy s podnikatelskou činností, garáže, ale i bazény a vířivky. Až 10 miliónů může být vyplaceno jako krytí při vzniklé škodě. Samozřejmostí jsou základní i katastrofická rizika a v případě potřeby zajištění až na 12 měsíců náhradního bydlení. Klientům je k dispozici nonstop asistenční služba.

Benefitem navíc je zřízení připojištění odpovědnosti za škodu. Lidově řečeno, pojistka na všechny nesnáze, co člověka mohou v životě potkat, má cenu zlata. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech, a tak se může všem v mžiku otočit život o 360 stupňů. Být připraven na variantu, kdy se bude krytí v zádech hodit, je nejlepší možnou investicí do budoucna.

Bez zbytečné byrokracie

Zařídit si pojištění není nikterak složité. Ty tam jsou doby, kdy byla nutná návštěva pojišťovacího institutu a zároveň osobního konzultace pojišťovacího agenta přímo na místě. Dnes lze využít nejmodernější techniky a uzavřít pojistku po síti. Sjednat pojištění on-line nezabere déle než pár minut a není k němu přehnaná žádná přehnaná byrokracie.

Orientační cena se ukáže pomocí simulačního kalkulátoru ihned poté, co potenciální klient zadá rozměry obytné plochy a uvede, zda jde o byt nebo rodinný dům.

Comments are closed.

Scroll To Top