Úterý, 30. května , 2023

V čem si mám vyjít tento podzim?

Je poměrně těžké řídit se tím, co je moderní, protože jednou je módní to, po druhé ono. Proto se také ženy raději staví na cestu pohodlí namísto módy, ale lze vytvořit i takovou kombinaci, ve které budete moderní a v pohodlí zároveň. A víte, co je moderní pro letošní podzim?

jill111 / Pixabay

Nadčasový kousek, který z módy nikdy nevyjde

V každé módní přehlídce zahlídnete něco koženého. A ani tento podzim tomu není jinak, ale přesto se něco změnilo, nejedná se o tradiční černý kousek, který se sice hodí ke všemu, ale nehodí se k pestrým barvám podzimu, tak jako sytě oranžová, hořčicová či červená barva, které mohou být skvělými doplňky k doladění celého vzhledu anebo perfektní kousek do vašeho šatníku, například v podobě šatů. Pravdou je, že mnoho žen se těchto až extravagantních kousků bojí, avšak když je dobře zkombinujete, tak jsou opravdu perfektní.

Bude zima, tak se na to připravte pořádnou liškou

Pravdou je, že i huňaté límce patří k většině modelů, které jsou ukázané na módních přehlídkách a stále jsou v kurzu. Stačí, když zvolíte vhodnou barvu a délku. Výborně vypadá, když zvolíte huňatý límec vetší délky, který necháte na jedné straně delší a na druhé kratší. Pokud jej dáte na kabát či černé šaty nebojte se je doplnit o pásek, když převážete pásek i přes huňatý límec, tak budete hvězdou letošního podzimu.

Sněhové království ve vašem šatníku

Pořád se bavíme o podzimu, ale o podzimu, kdy jsou trendy bohaté krajky, zejména pokud jde o provedení na šatech. Na módních přehlídkách jste mohli zpozorovat zejména dlouhé bílé šaty různých střihů z blahé krajky, což opravdu připomíná, že jste celá zalitá sněhem, ale přitom na sobě máte jen tenké šaty. Má to velmi kouzelnou atmosféru, protože to působí velice jemně, ale sexy zároveň.

Deka nebo módní doplněk?

Hlásí, že má přijít poměrně teplý podzim a k němu bezpochybně patří i poslední dobou oblíbený módní doplněk v podobě peleríny. Je to sice doplněk, kde máte ruce venku, ale pokud bude tepleji, tak si jej můžete dovolit i na podzim. Navíc pokud bude opravdu zima, tak můžete nudně černou pelerínu oživit právě oranžovými koženými rukavicemi a budete středem pozornosti, protože budete moderní a krásná.

Tak trochu muž

Další módní kousek, který patří k letošnímu podzimu, je pánský styl. Nechceme předělávat ženy na muže či naopak, a proto skloubíme vše dohromady. Aby to na první pohled byl pánský styl, ale bylo tam něco sexy, co patří k ženě. Ukázkovým příkladem může být kostým, kdy budete mít kalhoty pánského střihu, ale pěkně vypasované sáčko s velkým výstřihem. Avšak pravdou je, že tento pánský styl je trochu hazard, protože se nehodí ke každé ženské postavě a povaze.

 

Být moderní je sice těžké, ale pokud se vám to povedete, budete svěží, krásná a sexy, takže si vás všichni na ulicích všimnou.

Comments are closed.

Scroll To Top