Pondělí, 5. června , 2023

Užívejte si jógu ve stylovém oblečení

Jakékoli aktivity si vyžadují nejen dostatek volného času, ale i příjemné prostředí a v neposlední řadě pohodlně oblečení. Mnohé z nás si zamilovaly jógu, a to zejména pro možnost jejího cvičení kdekoli, kdykoli a také s kýmkoli. Dosáhnout spojení duševní i fyzické pohody můžete zkrátka různými způsoby. Rozhodně je ale zapotřebí mít na sobě ty správné oděvy. Pokud nevíte, kde vybírat kvalitní tílka, kalhoty a jiné doplňky, poradíme vám. Eshop Sitara nabízí skvělé modely ve stylu indonéského ostrova Bali.joga-podprsenka-lotos-mentolova

Když máte radost z pohybu

Jóga určitě není pouze o jednotvárném opakujícím se pohybu. Jedná se o velmi pestrou aktivitu, která vyžaduje mentální pohodu. Oblečení ve stylu Bali ji určitě navodí. Slunce, radost a dokonalá inspirace krásnou panenskou přírodou. Přesně takto je možné charakterizovat života v tropickém ráji. Tradiční jogínské oděvy z této oblasti ve vás probudí lásku k pohybu.

Tílka a podprsenky s tradičními symboly

Krásné tílko je velmi důležité, jelikož díky němu budete skvěle vypadat a jednak může vyjadřovat některé tradiční východní symboly, jež jsou s jógou spjaty. Sitara nabízí vysoce kvalitní modely tílek ušitých ze 100% bavlny. Volit můžete upnutá i volná tílka v různých velikostech. Symboly si také vyberete podle vaší libosti. Jedním z nejtradičnějších je jin jang, nicméně krásu, čistotu a duchovno může symbolizovat i lotos. Z dalších symbolů jmenujme ÓM. Vybírat si budete moci i stylové jóga podprsenky s nejrůznějšími znaky.

Stylové šperky z Balisvetle-modry-nahrdelnik-s-ochrannym-amuletem

Krásu a pohodu Bali dokážou přinést i nejrůznější šperky. Tradiční materiály, mezi které patří například semínka rudrakshi, lávové kamínky, magnezit či minerály, navodí tu správnou atmosféru. K dispozici jsou ve zmiňovaném eshopu náramky, talismany, amulety a mnohé další krásné ozdoby, jež pohladí oko i duši.

Comments are closed.

Scroll To Top