Čtvrtek, 29. února , 2024

Už žádné „bordelaření“!

Čím dál více lidí považuje úklid za ztrátu času. Ne, že by se z nich stali lidově řečeno „bordeláři“, ale umí si představit trávit volný čas příjemnějším způsobem. U firem je úklid pomocí externistů již nějaký ten pátek naprostou samozřejmostí, nad kterou se nikdo nepozastaví. Nyní se obliba v profesionálních úklidech stěhuje i do domácností. A není divu.

Objednat si úklid kanceláří v Praze je dnes otázkou jednoho telefonu a jednoho kliknutí. Firmy, preferující pravidelné služby, mají svůj úklidový kalendář a výhodnější služby. Úklidové služby David Plecitý ale nabízí i jednorázové služby, které je možno sjednat na konkrétní termín. Profesionálové zvládnou uklidit jakoukoli kancelář, od jednoho pokoje s malým psacím stolem počínaje, rozlehlými kancelářskými prostory konče, kde pomáhá i moderní strojové vybavení, jako jsou automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další.

Úklidové služby ve firmě i doma

Úklidové služby ale získávají stále větší oblibu i u privátních domácností. Potřebujete vyluxovat byt, naleštit parkety, umýt podlahy nebo máte nepořádek v garáži? Žádný problém! Kromě pravidelného a generálního úklidu se doporučuje i voskování podlah. Používají se ty nejkvalitnější vosky značek KIEHL a TASK, takže vaše podlaha bude vypadat stejně krásně, jako by prošla náročnou renovací.

Veškeré práce jsou prováděny sedm dní v týdnu dle potřeby zákazníka bez cenového navýšení. Doprava pro úklid v Praze je zdarma. Ceny úklidových služeb jsou velmi výhodné, aniž by utrpěla kvalita. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionální čisticí technice zabere čištění velkých ploch méně času, než konkurenčním firmám a je tudíž levnější.

Uklízejte nonstop

Úklidové služby David Plecitý fungují na trhu od roku 1995 a mají ve svém portfoliu stovky spokojených zákazníků. Úklid provádí 24 hodin denně 7 dní v týdnu a kromě ruční práce používají i kvalitní hloubkové strojní čištění.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top