Úterý, 30. května , 2023

Umělé kožíšky, bambulky, paletka… to vše z vás udělá během zimy sněhovou královnu

Už jste měla příležitost vidět ženu, která je jak vyzbrojena proti mrazu, ale také zároveň elegantní, hravá a kouzelná zároveň díky čepici, kterou zdobí bambulka alá kožešinová kulička s dlouhým vlasem? Anebo visící ocásky umělé kožešiny, které jsou doplněny stříbrnými kroužky? Možná jste ale narazila na slečnu či paní, která má přes kabát ještě krátké „paletko“ z umělé kožešinky?

Trendem zimy je kombinace vlny či jiné příze a umělé kožešiny. Můžete sáhnout po provedení tón v tónu, stejně jako po tom, kdy bude např. čepice béžová a bambule temně šedá. Rozmanitosti se meze nekladou, naopak čím barevnější budete, tím veseleji a méně pochmurně budete působit. Samozřejmě, chcete-li vypadat elegantně, volte stejnobarevné kombinace vlny i kožešinky.

Zahřejte se díky paletu nebo ponču z umělé kožešiny

V obchodech teď můžete narazit i na rozpínací ponča v krátkém provedení pod lopatky. Sepnete je u krku a budou vás hřát výborně na zádech i prsou a ramenou. I tady můžete volit mezi různě chlupatými provedení, které mohou působit jako beránek, nebo krásně lesklé, jemné, uhlazené z umělé kožešiny.

V nabídce jsou vínová, fialová, černá, ale i světlejší a veselejší provedení. Právě teď jsou v obchodech velké slevy zimního oblečení a tak můžete jak pončo, tak čepice, šály i rukavice koupit i s 50% a vyššími slevami. Za pár korun můžete být úplně nová a moderní.

Rukavice, které si hrají

Nezapomeňte ani na originální a hezké rukavice. V módě jsou hrubě pletené, vzorované, které mohou mít sundavací část přes prsty, mohou být na hřbetech rukou zdobeny různými bambulkami, různobarevnými nitkami, nebo u lemu našitou ozdobnou umělou kožešinku. Jestliže máte bundu či kabát, které jsou s manžetou a dají se do rukavic zastrčit, budete s rukavicemi nepřehlédnutelná.

Nebojte se koupit si hezkou čepici, šálu, pončo, paleto nebo rukavice, ať už jste mladou slečnou či dámou v letech. Čepice sluší každému, stačí jen vybrat model, který nám zakryje nebo poodhalí čelo, příp. až obočí. Mnohé dělá i to, zda zpod čepice necháte čouhat ofinu, pramínky vlasů kolem tváře, nebo všechny vlasy úhledně schováte dovnitř.

Zima si žádá, abychom byly v teplu a přitom krásné. Nebojte se vyrazit do obchodů a vyzkoušejte si módní kousky, které se vám budou zajisté líbit jak vzhledem, tak cenou.

Comments are closed.

Scroll To Top