Pondělí, 5. června , 2023

Udělejte si radost a “blýskněte se“ s novými hodinkami luxusní značky

HodinkyDKNYTeplé počasí a sluncem prozářené dny nás nutí chodit co nejvíce odhalené, což je zároveň skvělou příležitostí koupit si hravé i honosné doplňky, které podtrhnou styl našeho šatníku. Důležitým a pro mnohé nepostradatelným doplňkem jsou náramkové hodinky. S jejich různorodým vzhledem můžete působit mladistvě, sportovně, elegantně nebo třeba rebelsky.

V jednoduchosti je krása

Toto pravidlo platilo a bude platit za všech módních časů. Stejně jako nevyjdou z módy “malé černé“, sáčka či lodičky, i strohá přesto krásná jednoduchost je a bude stále IN.

Důkazem toho jsou kupříkladu hodinky Tommy Hilfiger. Rozhodnete-li se zobrazit nabídku hodinek této skvělé značky s dlouholetou tradicí, objevíte skvostné kousky, které jsou naprosto jednoduché, přesto dokonalé. Bílé, v pastelových barvách i jiné, s nenápadným logem značky, velmi dobře identifikovatelné…

Samozřejmě, svůj vkus uspokojí i ženy, které rády zdobí své zápěstí třpytivými zirkony, kamínky i ty které upřednostňují veselé a svěží modely. Stačí si jen vybrat ty pro vás nej.

Originál s jedinečným vzhledem

Mezi oblíbené patří i kvalitní hodinky DKNY. Krásně zdobené ciferníky a precizně poskládané náramky těchto hodinek v matném i lesklém ocelovém provedení vás nadchnou. Uveďme např. typ DKNY NY4978. Zaujme zajímavým drobným zdobením jak ciferníku, tak části náramku. Lesklé provedení čisté oceli upoutá pozornost všech ve vašem okolí.

Strojek Quartz je zárukou dobré služby a i proto se hodinky mohou pyšnit prodlouženou záruční dobou 30 měsíců.

Vyberte něco sobě i svému protějšku

Značka Michael Kors vyrábí jak luxusní zboží pro dámy, tak pro pány. Z jejich dílny letos vzešla neodolatelná kolekce hodinek, která rozhodně stojí za zhlédnutí a případný nákup zde. Právě díky ní můžete vybrat skvěle padnoucí hodinky sobě i příteli a tím všem ukázat, že patříte k sobě.

Comments are closed.

Scroll To Top