Úterý, 23. dubna , 2024

Udělejte si hezkou chvíli s erotickými hračkami. Sama i s přítelem


Přítel není doma a vy zrovna toužíte po chvilce vzrušení. To je přesně ta chvíle, kdy přichází na scénu erotické pomůcky. Hraček, s jejichž pomocí si uděláte dobře, existuje celá řada, a věřte, že se s nimi dočkáte mnohem intenzivnějšího zážitku, než kdybyste si hrála bez nich. Navíc, když je poté přinesete do postele a budete si s nimi chtít užít společně se svým sexuálním partnerem, váš sexuální život se posune někam, kam jste ani nedoufala.

Vibrátor pro sebe i do páru

Tím prvním, co vás při vzpomínce sama na sebe napadne, je obyčejné dildo. Jak vám pomůže, je asi jasné. Zkoušela jste už ale dildo s přísavkou? To krásně drží na hladké stěně koupelny, ve sprše si s ním tak užijete spoustu zábavy a své ruce budete mít volné.

Zábavnější a mnohem vzrušující jsou pak vibrátory. Nejsou sice tak pružné, komu by to ale vadilo. Co se vzrušení týká, přináší mnohem intenzivnější zážitek. Velké, malé, zahnuté, s různými frekvencemi vibrací, stačí si jen vybrat. Orgasmus, který zažijete se svým novým vibrujícím kamarádem, jen tak někde jinde nezažijete. Vibrátor nemusí navíc sloužit pouze jako pomocník pro zahnání chuti o samotě, využijete ho i s partnerem. Poznáte tak zcela nové sexuální hrátky.

Posilujte své milostné svaly

Sexuální pomůcky pro ženy nemusí nutně sloužit k dosažení vzrušení, mohou fungovat i na posilování a průpravu k tomu, aby i další sexuální zážitky stály za to. S pomocí venušiných kuliček sice orgasmu nedosáhnete, ale jejich nošení pro vás bude zážitkem. Vzrušující pro vás bude doslova každý krok. Můžete si s nimi ozvláštnit běžné chození, během kterého budou stimulovat a prokrvovat sliznici pochvy a nikdo jiný si toho nevšimne. Až se budou lidé kolem vás divit, proč se pořád tak šibalsky usmíváte.

Posílit své milostné svaly můžete s vaginální činkou. Ta je vhodná i pro ženy s ochablým pánevním svalstvem. Její používání totiž vede k posílení celého pánevního dna a zvyšuje tak prožitek při následných pohlavních stycích. S pravidelným cvičením se výsledků dočkáte už za pár týdnů. Cvičit lze vsedě, vestoje, vleže, prakticky kdykoliv a kdekoliv. Ať už budete praktikovat aktivní (úmyslné svírání a povolování svalů), nebo pouze pasivní (snaha o udržení činky v pochvě) variantu, až budete v posteli se svým partnerem, sama sobě za cvičení poděkujete.

Erotické pomůcky, to je to pravé koření sexu

Užívání si sexuálních pomůcek pro své vlastní obšťastnění je však pouze jedinou polovinou jejich využití. Možná ještě lepší je se o sexuální hračky podělit se svým partnerem. Stačí jen sebrat odvahu, zapomenout na všechny předsudky a začít si naplno užívat. Používání pomůcek v posteli je dnes zcela běžné. Až s tím začnete, velmi pravděpodobně se vám změní celý váš sexuální život. Otevřete hlavu novým experimentům a obyčejný vibrátor rozhodně nebude tím posledním pomocníkem, který si v sexshopu ruzovyslon.cz koupíte.

Pokud nevíte, jak s erotickými pomůckami v partnerském vztahu začít, postupujte od těch nejběžnějších a nejjednodušších. Začněte s pouty na ruce, oblékněte si nějaké netradiční erotické prádlo nebo se pusťte do jedné z erotických her.

Velkým zážitkem je použití takových pomůcek, jejichž účinek si užijete oba dva. Velmi příjemné vzrušení poskytují například vibrační kroužky, které stimulují jak penis, tak klitoris.


Comments are closed.

Scroll To Top