Čtvrtek, 29. února , 2024

Ubytování Moravský kras za skvělé ceny

Chystáte se na rodinný výlet do Moravského krasu? Toužíte poznat tuto chráněnou krajinnou oblast, v níž se vám nabízí bezpočet sportovního vyžití a spousta pamětihodností? Pak si nezapomeňte zajistit s předstihem i vhodné ubytování, jež do značné míry rozhoduje o vaší celkové spokojenosti.

Ubytujte se na místě, které překypuje klidem a patřičným komfortem. Přespávejte v zařízení, kde budete schopni každý den po návratu z výletů dostatečně relaxovat a oddávat se gastronomickým specialitám. Je to ubytování Moravský kras, respektive Hotel Olberg nacházející se přímo v srdci této přírody.

Holte Olberg a jeho možnosti

Základem všeho je špičkové ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Výjimkou nejsou ani dvoupokojové apartmány pro početnější skupiny návštěvníků. Vedle nadstandardně zařízených pokojů je to i spousta přidružených služeb, jež budou mít vliv na vaši spokojenost.

  • Wellness
  • Půjčovna SEGWAY
  • Lezecká stěna
  • Půjčovna sportovních potřeb

Vzhledem k tomu, že Hotel Olberg ukrývá i prostornou restauraci s vynikající nabídkou pokrmů, nejsou výjimkou ani svatební či jakékoliv jiné akce. Ty se pro vás stanou doslova nezapomenutelným zážitkem.

Na své v tomto ohledu přijdou i firmy, pro něž jsou zde zrekonstruované prostory s individuálním přístupem.

Poznejte Moravský kras na vlastní kůži

Zarezervujte si výše zmíněné ubytování Moravský kras online a vydejte se do srdce nádherné přírody. Užívejte si bezpočtu turisticky či cyklisticky laděných výletů, včetně mnoha netradičních a dech beroucích vyhlídek.

Hotel Olberg zasazený přímo do středu Moravského krasu vám bude znamenitým výchozím bodem, odkud budete poznávat vše možné. Kromě letních aktivit je místo ideální také pro zimní návštěvu, včetně pohádkového putování královstvím šneka Krasíka. Moravský kras vás jednoznačně okouzlí.

Comments are closed.

Scroll To Top