Pátek, 2. června , 2023

Trápí vás nespavost? Vyřešte ji s pomocí doplňku stravy Tryptosen.

Také se vám stává, že večer nemůžete usnout, anebo se v noci probudíte, a i když byste měli snít a nabírat síly na nový den, jen zíráte do stropu a ne a ne usnout? Pak vyzkoušejte doplněk stravy Tryptosen! Určitě vám pomůže a vy si budete moci odpočinout tak, jak se v noci má. Zbavíte se deprese, budete výkonnější v práci a budete vypadat svěžeji!

Proč právě Tryptosen?

Jde o doplněk stravy, který volně prodejný a seženete ho v každé kvalitní lékárně. Léčba nespavosti je nelehká, ale pokud využijete Triptosen, určitě ji přemůžete. Obsahuje totiž kozlík lékařský, který má zklidňující účinky při stresu a napomáhá k dobrému a vydatnému spánku.

Tento doplněk stravy také obsahuje aminokyselinu, která je nezbytná pro biosyntézu serotoninu v našem těle. Ta se v našem centrálním nervovém systému účastní procesů, které mají vliv na naši náladu.

I pro citlivé jedince

Protože Tryptosen neobsahuje lepek, laktózu, konzervační látky ani syntetická barviva nebo aroma, je vhodný i pro ty jedince, kteří trpí alergiemi. Není ale určen pro těhotné ženy a malé děti.

Společnost, která ví, co potřebujete

Doplněk stravy Tryptosen vyrábí společnost Naturvita a.s., která sídlí nedaleko malebného Zlína. Je to zkušený a kvalitní český výrobce, který při vývoji potravinových doplňků zohledňuje nejnovější poznatky na poli léčiv. Navštívíte-li její webové stránky, zjistíte, že u nich najdete mnohé další užitečné výrobky.

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 kapsle před spaním. Vyzkoušejte ji i vy a zjistěte, že skutečně funguje! Budete mile překvapeni.

Tento doplněk stravy se také hodí jak vánoční dárek, nebo dárek k narozeninám. Kdo by se rád dobře nevyspal. Zapomeňte na podrážděnost, špatnou náladu, stres, depresi i nespavost! Tryptosen vám určitě pomůže! Přitom je dostupný a levný!

Comments are closed.

Scroll To Top