Úterý, 30. května , 2023

Trápí vás nepříjemná bolest kloubů? Zvolte si Geladrink!

V našem těle je víc jak 1 000 kloubů, a ty nám umožňují pohyb. Hlavními částmi jsou kloubní hlavice a kloubní jamka. Tvary a velikosti jsou různé, přičemž dodávají rozsah pohybu. Jak zmiňovaná hlavice, tak i jamka, jsou potaženy chrupavčitou vrstvou. Vláknitý podíl je tvořen kolagenem.

Braňte se osteoartróze

Pokud chrupavka selže, dochází k osteoartróze. Jestliže máte problémy s pohybovým ústrojím a zažíváte bolest kloubů, tak jste dosti omezeni v pohybu, je pro vás také bolestivý, a proto hledáte účinné řešení. To stoprocentně najdete v doplňku stravy GELADRINK, který byl vyvinut při výzkumu revmatologa a spoluzakladatele společnosti Orling, prof. MUDr. Milana Adamce, Dr.Sc, člena Akademie věd v New Yorku, jenž byl oceněn prestižní cenou UNESCO, neboť jeho celoživotní práce byla velkým přínosem lékařské vědě.

Kolagenní bílkovina s mnoha přednostmi

Díky prof. Adamcovi byl celý systém postaven na originálním, českém doplňku stravy Geladrink. Obsahuje jako nosnou látku kolagenní peptidy Gelita, což je kolagenní bílkovina, která přispívá k udržení zdravých kostí a tělu dodá 100% denní dávku vitamínu C.

Vitamín C je velmi důležitý pro normální formaci kolagenu i pro funkci kostí a chrupavek. To však není vše, co Geladrink obsahuje. Spolu s těmito látkami se v něm nachází ještě i řada látek s nutričními a fyziologickými účinky, které přispívají ke specifické výživě kostí, chrupavek, kloubů a pohybového aparátu jako takového. Mají velmi dobrý vliv také na krev, kůži a imunitní systém.

Pokud se rozhodnete užívat Geladrink, jeho účinky zaznamenáte okamžitě. Jde o doplněk stravy, který dostanete bez lékařského předpisu. Objednejte si jej a zaplatíte pouze za produkt, poštovné vám nebude účtováno.

Lidé, kteří Geladrink užívají, se jej již nikdy nevzdají, a pokud to přeci jen udělají, tak se k němu opět rádi vrátí, aby si mohli užívat aktivní pohyb. Je to zázrak, který je velmi oblíbený po celém světě, a to nejen u lidí, ale také u zvířat. V produktech na výživu kloubů je také Gelapony pro koně a Gelacan pro psy.

Comments are closed.

Scroll To Top