Středa, 4. října , 2023

Toužíte po krásných vlasech? Pečujte o ně vlasovou kosmetikou s keratinem.

Nejen kosmetiku, která pomáhá předcházet tvorbě vrásek, řeší potíže s barevnými nerovnostmi pleti, nebo třeba zabraňuje vysoušení namáhané pokožky, najdeme v koupelnách mladých i starších žen a mužů. Stejně tak se na naše poličky dostává čím dál častěji vlasová kosmetika obsahující keratin, díky které je péče o vlasy kvalitní a ti, kdo ji používají, vidí po několika aplikacích povzbuzující výsledky.

Jestliže vás trápí nepoddajné, suché, lámavé vlasy, které se nechtějí lesknout a i když zastřiháváte konečky, používáte masky a zábaly, stále to není ono, vyzkoušejte taky produkt Azalea T.Q. Tratamiento de Queratina. Budete překvapeni, jak rychle zpozorujete zlepšení vzhledu i pevnosti vlasů.

Dopřejte vlasům výživu a ošetření

Vlasy poškozené barvením, špatnou péčí nebo vysušené sluníčkem působí velmi slabě a nezdravě. Vrátit zpět vaši krásně lesknoucí se hřívu vám pomůže právě keratinová pěna Azalea T.Q. Tratamiento de Queratina. Pomoc vlasům zajistíte formou tekutého keratinu a je určena pro všechny typy vlasů.

Důležité je, že neobsahuje silikony, což umožňuje používání i pro velmi jemné vlasy, které se špatně vypořádávají s jakýmkoli zatížením. Pomáhá pečovat jak o vlasy poškozené, tak o ty, které jsou zdravé, ale chcete jim dodat správnou a kvalitní výživu a mít je hebké a lesklé.

Produkt obsahuje trojitý keratin a tak vlasové vlákno obnovuje, vyplňuje a chrání jej před vysokými teplotami.

Rozdělení tekutého keratinu

Můžeme si tři typy keratinu lépe přestavit:

  • Mikrokeratin – vlasové trhliny vyplní a uhladí vlasovou strukturu
  • Makrokeratin – má na starost opravování poškozených částí vlasů
  • Termokeratin – k jeho aktivaci dochází teplem, chrání tedy vlasové vlákno během žehlení a fénování.

Důmyslný mix keratinů rychle vaše vlasy “nakopne“. Zároveň je ošetření velmi šetrné, protože pěna neobsahuje formaldehyd, silikony, parabeny, alkoholy ani barviva.

Jak se ošetřující pěna používá?

Použití tekutého keratinu T.Q. je velmi jednoduché a lehké. Můžete jej nanést na mokré ale i suché vlasy. Nejdříve ale vlasy umyjte klasicky šampónem a následně je vysušte ručníkem. Pak na ně naneste dostatek T.Q. po celé vlasové délce. Vlasy rozčešte, aby se výrobek dostal všude a byl rovnoměrně nanesen. Protože je T.Q. aktivován teplem, vlasy vysušte fénem. Po usušení vlasů je můžete vyžehlit vlasovou žehličkou a tak zafixovat keratin. Máte-li velmi poškozené vlasy, použijte T.Q. každý den po dobu jednoho týdne.

Toto pěnové keratinové ošetření je možné používat i na suché vlasy bez namáčení, kdy jim chceme dodat hebkost, lehkost, tvar a zároveň je ochránit před působením tepla žehličky.

Další produkty, které vám pomohou

Mezi produkty Azalea najdete nejen zmiňovanou pěnu, ale i suchý šampon nebo lesk na vlasy s vitamíny. Je jen na vás, co vše použijete a čím svým vlasům prospějete. Na webových stránkách inhair.cz si můžete přečíst zkušenosti uživatelek, které produkt T.Q. použily před vámi. Zkušenosti jsou to, na co se můžete s jistotou spolehnout.

Vyzkoušejte i vy produkt T.Q. Tratamiento de Queratina, který je k vlasům šetrný a přesto velmi silně působí na jejich regeneraci. Najdete způsob, jak získat krásné vlasy bez utrácení peněz za neúčinné vlasové kúry, ošetření, výživové doplňky na podporu vlasů a další. Nezapomeňte i vy na zmiňované webové stránky naspat zkušenosti s produktem T.Q. a tak pomoci ženám zvolit si fungující vlasovou kosmetiku.

Comments are closed.

Scroll To Top