Úterý, 5. března , 2024

Svatba s nádechem extravagance

lizfranceli / Pixabay

Milujete extravagantnost a výstřednost a ráda na sebe upozorňujete? Pokud chcete být i na své svatbě jiná a originální, tak zapomeňte na šaty, které mají bílou, krémovou, nebo starorůžovou barvu, ale sáhněte po šatech černých. Chce to sice pořádnou odvahu, ale tu nejspíše jako milovnice extravagance máte, tak proč do toho nejít? Pokud jsou černé šaty na váš vkus skutečně moc, tak sáhněte klidně po červených.

Víte ale, jak dokonale můžete v černých šatech vypadat? Tuto barvu na vás určitě ženich čekat nebude. Černá barva je sexy a svůdná, a pokud se do šatů i pěkně opálíte, nebude to mít chybu. V kombinaci s kouřovým líčením, budete naprosto dokonalá.

Máte-li pocit, že černá je skutečně barva smutná, tak jí můžete prokombinovat barvou bílou. Tyto dvě barvy spojené v jeden celek, vypadají naprosto dokonale, a pokud chcete být originální nevěstou, tak do toho klidně jděte a to i přesto, že se o černých svatebních šatech říká, že do manželství přinesou smůlu.

Pokud milujete černou krajku, tak jste potvora a potvory jsou muži milovány. Ke krachu v manželství může dojít jak pro nevěstu v bílých šatech, tak i pro nevěstu, která má šaty černé. O barvě to určitě není. Nebojte se dát klidně do šatů víc černé, než té bílé. Černobílá kombinace je zatraceně rafinovaná a sexy a taková můžete být i vy.

Spoustě z nás přijdou bílé šaty nudné a tak hledají jiné možnosti. Lepší varianta je pro ně starorůžová, krémová, nebo vínová, popřípadě červená. Dříve byla jediná přípustná barva, barva bílá, což už ale dávno neplatí a není také pravidlo to, že nevěsta musí mít šaty až na zem. Pokud si to může dovolit, ať už jste nízká, nebo vysoká, není problém mít i krátké mini šaty. Je však nutné myslet na to, že si nevěsta bude sedat při zametání střepů a že ji novomanžel ponese přes práh.

Je dobře, že výběr šatů je tak velký a není nám vnucováno určité pravidlo, kterého bychom se měli držet, ale máme svobodnou možnost se rozhodnout o tom, co na sebe v den svatební oblečeme.

Comments are closed.

Scroll To Top