Úterý, 30. května , 2023

Tag Archives: svatba

Svatební den, strávený venku

Svatební den je velká událost, a tak není divu, že vyžaduje velký rozruch. Každý svůj velký den považuje za jediný v životě, a proto ho chce mít naprosto dokonalý. A aby byl opravdu krásný, tak musíte být na všechno připraveni, zejména pokud se rozhodnete pro sňatek venku. V souladu s přírodou Příroda nabízí mnoho krásných podob, a tak není překvapením, když se snoubenci ... Více »

Svatba s nádechem extravagance

Milujete extravagantnost a výstřednost a ráda na sebe upozorňujete? Pokud chcete být i na své svatbě jiná a originální, tak zapomeňte na šaty, které mají bílou, krémovou, nebo starorůžovou barvu, ale sáhněte po šatech černých. Chce to sice pořádnou odvahu, ale tu nejspíše jako milovnice extravagance máte, tak proč do toho nejít? Pokud jsou černé šaty na váš vkus skutečně ... Více »

Podívejte se, kde vyberete skvostné zásnubní i snubní prsteny a skvělé místo pro svatební hostinu a následné veselí

Svatba je jedním z nejdůležitějších obřadů, který můžeme během svého života zažít, a proto přípravám svatebního dne i všemu, co se k této události váže, věnujeme mnoho příprav a času. Kromě svatebních šatů, výzdoby, svatebních oznámení, cukroví a spoustu jiných důležitých věcí budeme bezesporu řešit i nákup svatebních prstenů a bude-li oslava větší, budeme vybírat místo, kde strávíme svatební den spolu s pozvanými ... Více »

Scroll To Top