Pondělí, 26. Září , 2022

Tag Archives: hedvábí

Kde sehnat špičkovou látku na nové šaty?

Pokud se věnujete šití a rozumíte trochu různým materiálům, jistě dáte za pravdu, že kvalita látky je pro výsledek klíčová. Samozřejmě, střih a ušití hrají velkou roli, ale bez správného materiálu nikdy nebude výsledek dokonalý. Z čeho šít? Ať už si troufnete na šití samy nebo chcete využít služeb švadleny, stojí před vámi otázka, z čeho tvořit. Možná se chystáte ... Více »

Jak pečovat o spodní prádlo?

Jak pečovat o spodní prádlo

Vaše spodní prádlo je drahé a delikátní, často vyrobené z takových tkanin jako bavlna, satén, krajka, hedvábí. Vyžaduje si speciální péči, aby bylo krásné a nositelné co nejdéle. Uložení Prádlo ukládejte zvlášť od zbytku oblečení. Pokud je máte v šuplíku, dno vyložte papírem nebo nějakou tkaninou. Předejdete tím možnému poškození jemných tkanin. Aby si prádlo zachovalo barvu co nejdéle, po ... Více »

Jak pečovat o tkaniny

jak pečovat o různé druhy textilu

Ne všechny tkaniny se udržují stejně a informace z etiket nejsou vždy dostatečné. Nabízíme vám několik tipů a triků pro bezpečné ošetření tkanin, aby vaše oblíbené oblečení vypadalo déle jako nové. Hedvábí luxusní, ale i velmi choulostivý materiál. Na jeho ošetření potřebujete speciální prostředky. Praní – Hedvábní oblečení perte ručně ve vlažné vodě s trochou pracího prostředku nebo mýdla. Vymáchejte ve ... Více »

Scroll To Top