Pátek, 9. června , 2023

Stěhujete se? Prozradíme vám, jak se z toho nezbláznit

S příchodem jarního a letního období se zvyšuje zájem o stěhování. Nicméně nechávat vše na poslední chvíli se rozhodně nevyplácí, ať už se jedná o balení věcí anebo o výběr solidní stěhovací společnosti. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se důkladně připravit na stěhování bez komplikací.

Se stěhováním je spojená celá řada činností, například změna trvalého bydliště. Ale na druhou kolej byste neměla odsouvat ani přebírání šatstva, knihovny či nábytku. Když se stěhujete z menšího bytu do prostorného rodinného domu, nepotřebné věci můžete ponechat v kartonových krabicích na půdě. Ale pokud se stěhujete naopak z rodinného domu do ne příliš prostranného bytu, měli byste věci protřídit. A všech přebytečností se jednou provždy zbavit.

Na co byste neměla zapomenout?

Výbornými pomocníky jsou bezpochyby kartonové krabice, dále lepenka a popisovače (doporučujeme od firmy Posca). Vyplatí se vyklízet jednotlivé místnosti postupně a na kartonovou krabici vždy napsat místnost, kam vybavení patří. V novém obydlí si krabice s vybavením rozdělíte do jednotlivých pokojů, a tak nemusíte nic neustále přenášet a hledat.

Pozornost byste měla věnovat křehkým věcem, cennostem, elektronice a květinám. Velice snadno by se mohly takové předměty poškodit. Je tedy dobré na krabici napsat, zda se jedná o nádobí a podobně. A když budete potřebovat přestěhovat větší nábytek, který nelze rozložit (piano), doporučujeme obrátit se na vhodnou stěhovací firmu.

Kde koupit kartonové krabice?

Ať už potřebujete kartonové krabice na oblečení a bytový textil, anebo papírové krabice na obrazy, dovolujeme si vám představit internetový obchod Komplexmat-obaly.cz. Specializuje se na prodej širokého spektra krabic, přičemž k dostání jsou i nestandardní varianty. Spokojená budete nejen s pestrou nabídkou, ale také s atraktivními cenami.

Comments are closed.

Scroll To Top