Čtvrtek, 29. února , 2024

Spím celou noc a kvalitně

Hodně lidí trpí problémy se spánkem. A není nic horšího, než nekvalitní spánek. Večer se převalujete, budíte se a pak jste ráno nejen unavení, ale také úplně dolámaní. Existuje mnoho triků, které by měly pomoci k lepšímu spánku. A dokonce nám může pomoct i technika.

Prinz-Peter / Pixabay

Nasadím si čelenku a spím

Vědci vynalezli speciální čelenku, kterou si nasadíte na hlavu a budete příjemně spát, bez toho aniž byste se v noci probouzeli. Je to opravdu velký vynález, který pracuje s naším mozkem. Tato čelenka je napojena na mobil, který do každého ucha vysílá specifický tón. Tento tón je také v určité frekvenci a vyvolává buďto zpomalení či zrychlení mozkové činnosti.

Příjemně usínám, příjemně vstávám

Díky tomuto vědeckému vynálezu se vám bude nejen dobře spát, ale také bude daleko příjemnější ranní vstávání. Už se nebudete muset budit šokem ranního budíku, ale jen vám do ucha půjdou jiné tóny, které zvětší mozkovou činnosti, což vás příjemně probudí. Vzhledem k tomu, že jsou tóny v dané frekvenci, vy nic neuslyšíte, a tak se se speciální čelenkou budete probouzet úplně spontánně i když to bude vyprovokované tóny z čelenky.

Chci tuto čelenku domů

Pravdou je, že vědci sice přišli s tímto unikátním vynálezem, ale zatím je jen představili, což znamená, že teď si jí ještě nebudete moci koupit. Avšak nemusíte upadat do depresí, protože k prodeji bude už od května, což je za chvilku. Ovšem pravdou je, že to bude poměrně drahá jistotu spánku. Odborníci přepokládají, že by měla stát kolem dvě stě padesáti dolarů, což je přepočtem asi šest tisíc. A jsou lidé, kteří neobětují šest tisíc, jen aby klidně spali i když je spánek velmi důležitý.

Naše babičky usínají i bez čelenky

Kdysi jste s tímto vynálezem přišli za babičkami, tedy za starší generaci, tak vám neuvěří a ještě vás od toho budou odpuzovat. Ovšem je pravda, že byly i studie na to, že vysílání elektronických předmětů může škodit našemu zdraví. A tak mnozí možná zůstanou u babských rad, a když nebudou moci večer usnout, tak si ohřejí mléko s medem anebo si medem osladí meduňkový čaj, což je jistota a je to rozhodnější zdravé a levnější, než speciální čelenka.

 

Problémy se spánkem jsou opravdu nepříjemné a je velmi důležité, abyste se pořádně vyspali. Někteří k tomu budou mít speciální čelenku a někteří zůstanou u věrných babských rad.

Comments are closed.

Scroll To Top