Sobota, 13. dubna , 2024

Solární sprcha vám dodá to pravé osvěžení

Nechce se vám do bazénu, anebo jej na zahradě vůbec nemáte? Využijte praktické a úsporné solární sprchy. Můžete ji umístit kamkoliv, nepotřebujete mít trvale připojenou hadici ani průtokový ohřívač. Sprchu pouze napustíte a během chvilky vám vodu ohřejí sluneční paprsky. Můžete se pouze ochladit nebo se opláchnout před vstupem do bazénu. Díky různým barevným provedením v kombinaci s chromem bude vaše svlažovací vychytávka dokonale pasovat do jakéhokoliv exteriéru.

Okamžitá úleva během parných letních dnů

Solární sprchy mají kapacitu vestavěné nádržky na vodu až čtyřicet litrů. Ty bohatě stačí pro několikero osvěžení či pro důkladné osprchování party dětí. Její využití je výhodné i v místech, kde není dostatek prostoru byť na malý bazének. Můžete si zvolit mezi více variantami. Typ Big Happy má výšku 220 centimetrů a hmotnost deset kilogramů. Kapacita je 40 litrů vody. Pestrá paleta barev uspokojí jednotlivé zájemce, kteří si vybírají vhodný prvek, jenž nebude rušit exteriérové uspořádání prostoru. Zahrady, dvorku nebo třeba dětského hřiště. Součástí sprchy je dále sprchová chromová hadice, extra kohoutek k opláchnutí nohou, chromové ovládání a kovová patka k ukotvení. Hadice se napojí pomocí bočního ventilu a následně může být odpojena, aby nepřekážela nebo nehyzdila okolí sprchy. Za solární sprchu Big Happy zaplatíte 5990 korun bez DPH.

Náš tip: Zahrada vypadá nejlépe, pokud máte udržovaný trávník. Na zahradatech.cz seženete jak sekačky, tak i zahradní traktory, které vám pomohou s přerostlou trávou zatočit.

Designové sprchy s elegantním příslušenstvím

Typ sprchy Spring je vyšší než předchozí model – 228 centimetrů, váží více – 16 kilogramů a má o něco nižší kapacitu nádrže na vodu – třicet litrů. Liší se i ve tvarovém provedení, tělo má obdélníkového tvaru oproti kulatému u předchozího modelu, a je i dražší. Nejlevnějším modelem je Fantasy Rain za 2999 korun bez DPH. Kapacita 35 litrů, antracitová barva těla sprchy s elegantním stříbrným předním panelem a sprchová hlavice s velkým talířem dělá z této solární sprchy oblíbený produkt nabízený specialistou na bazény a příslušenství – Albixon a.s. Více informací o všech produktech naleznete na webu www.albixon.cz.

Comments are closed.

Scroll To Top