Úterý, 5. března , 2024

Skydiving a surfování také u nás

Zajímáte se o adrenalinové aktivity? Nemáte rádi nudu? Rádi poznáváte nové a nové zážitky, o kterých byste pak mohli mluvit před přáteli a známými? Jistě tedy znáte všechny možnosti, jak a kde zažívat adrenalin v českém prostředí. Možná ale nevíte, že i přesto, že jsme vnitrozemský stát bez přístupu k moři a ke všem mořským aktivitám, dá se u nás bez problémů díky nedávno otevřené surf aréně v Praze, natrénovat surfování. Není nad to v létě zabodovat před přítelkyní, kterou jste pozvali na desetidenní dovolenou na Kanárské ostrovy, a ukázat jí, jak dokážete ujíždět vysokým vlnám a jak umíte poručit prknu pod nohama. Pražská surf aréna je skvělou náplastí také pro ty, koho surfing v cizině již oslovil, nicméně mu naše středoevropské podmínky nedovolují tento sport provozovat pravidelně.

Kromě surfování se ale u nás dají provozovat i jiné aktivity, které bývaly známé spíše ze zahraničí. Pravděpodobně znáte skok s padákem. Zaslechli jste ale někdy pojem skydiving? Na první pohled jsou tyto aktivity velmi podobné. V obou případech opouštíte letadlo vysoko nad zemí, v obou případech máte na zádech padák, který vám pomůže bezpečně přistát na zem, skydiveři však tuto pomůcku otevírají až ve výšce, která je nezbytná k bezpečnému dopadu, kdežto klasičtí parašutisté otevírají padák okamžitě při výskoku z letadla, aniž by si užili volný pád. Skydiving je tedy považován spíše za jakési létání bez křídel, tedy za aktivitu plnou skvostných pocitů a adrenalinu.

Oba jmenované adrenalinové zážitky lze poměrně jednoduše sehnat na stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/, a to nejen v sekci, která je označena jako dárky pro ženy, ale i mezi ostatními adrenalinovými zážitky. Užijte si adrenalin, který lze zažít v České republice a oslňte vaše přátele a známé skvělými zážitky…

Comments are closed.

Scroll To Top