Pátek, 2. června , 2023

Síla přírody v podobě brusinek pro zdravé močové cesty

Pokud chcete mít zdravé močové cesty, nesmíte se o ně přestat starat. Záněty močového měchýře a trubice jsou velmi časté a nepříjemné, ale dá se jim velmi jednoduše předejít. Přírodními výtažky z brusinek své tělo ochráníte, ale také pročistíte.

Síla přírody v jediné tobolce

Brusinka je velmi známou rostlinou, kterou můžeme najít při všech různých toulkách po lesích a kopcích. Tato menší rostlinka plodí malé kuličky, které známe jako brusinky.

Brusinky mají velmi blahodárné účinky na lidský organismus. Nejen, že fungují jako antioxidant, ale především se starají o zdravý chod močových cest. Proto se také můžeme setkat s mnoha doplňky stravy, jež obsahují výtažky právě z brusinek.

Tyto malé, na pohled nenápadné kuličky, v sobě ukrývají obrovskou sílu. Působí jako prevence proti zánětu močových cest, ale také skvěle poslouží jako ochrana srdce a cév. Jsou malým přírodním zázrakem, který působí pozitivně na cévy a funguje také jako prevence před infarktem.

Doplněk stravy s výtažky z brusinek

Společnost Naturvita přichází s řešením, jak si zajistit zdravý chod močových cest, jak si udržet v pořádku cévní systém a také zdravé srdce.

Doplněk stravy nesoucí název Brusinky obsahuje komplex látek, které pozitivně působí na močové cesty, ale i cévy a srdce. Zároveň tělo čistí od škodlivých látek.

Denní dávka tohoto doplňku stravy obsahuje 800mg koncentrovaných přírodních látek, což odpovídá konzumaci 20 000mg čerstvých brusinek v poměru 1:25.

Doporučené dávkování jsou 2 tablety denně.

Kvalita od společnosti Naturvita

Naturvita a.s. je velkým producentem kvalitních potravinových doplňků, které jsou dostupné v široké síti lékáren. Společnost spolupracuje s mnoha specializovanými pracovišti, využívá moderních postupů a zohledňuje nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy a stravování.

Všechny výrobky jsou cenově dostupné a mají vysokou užitnou hodnotu.

Comments are closed.

Scroll To Top