Středa, 4. října , 2023

Rychlá sms půjčka

Mít dostatek peněz před výplatou je pro mnoho lidí takřka nemožné a občas nastane i situace, kdy nejsou skoro žádné. Tento problém může vyřešit rychlá půjčka, díky které si lze pár dní před termínem výplaty finančně polepšit.

Nehledejte ručitele ani nezastavujte majetek

Mezi přední výhody rychlé sms půjčky patří zejména to, že bývá schválena do několika desítek minut a tudíž ji máte již druhý pracovní den k dispozici na vašem bankovním účtu. Stejně tak je i vysoká šance na její získání a to při splnění několika základních podmínek, kdy je kromě plnoletosti potřeba nemít exekuci a také žádné nesplacené půjčky. Některé společnosti si poté také potrpí na určitém minimálním příjmu, což však například společnost Simple Money Service, poskytující produkt Simple půjčka, nevyžaduje. Na druhou stranu nemusíte mít ručitele, nezastavujete váš majetek a také máte možnost půjčku využít na cokoliv, co uznáte za vhodné.

Žádné skryté poplatky

Za poskytnutí půjčky sice zaplatíte určitý poplatek, který bude vypočítán podle stanovených parametrů, ovšem stále se jedná o poměrně výhodnou možnost, jak získat rychlé peníze. Navíc tomuto poplatku se nevyhnete ani u jiných typů úvěrů a u Simplepůjčky máte jistotu, že zaplatíte pouze to, o čem budete již předem vědět, a tudíž se v budoucnu nedozvíte o žádných skrytých poplatcích.

Není potřeba osobní schůzky

O půjčku ihned lze požádat různými způsoby. Ať již online, prostřednictvím internetového formuláře, či přes sms. A jak je zmíněno již výše, půjčka je vyřízena v intervalu maximálně několika desítek minut, načež je v případě schválení odeslána na vámi zvolený bankovní účet. Nemusíte si tedy sjednávat žádné osobní schůzky a pouze je potřeba abyste oskenovali váš občanský průkaz, díky kterému se ověří vaše identita a nedojde tak k případnému úvěrovému podvodu.

Rychlá Simplepůjčka před výplatou je tedy pro vás, jakožto pro klienty, velice výhodná. To potvrdí i řada dalších, kteří tento typ úvěru čerpali již před vámi a to i opakovaně.

Comments are closed.

Scroll To Top