Pondělí, 22. dubna , 2024

Řekněte si o sex!

Autor obrázku: Illusive Photography

Známe to všechny? Klasický den… utahané se vracíme z práce domů, kde nás čekají další povinnosti. Počínaje domácími úkoly dětí, přípravou večeře, nádobím a úklidem konče. Utahané padáme každý večer do postele a nic se nám nechce. Chuť na sex po pár letech vztahu jaksi vymizela a tak se mu snažíme všemožně vyhnout. Pokusme se to pro jednou změnit. Děti pošlete dřív do postele, nebo je dejte hlídat babičce a užijte si večer se svým protějškem.

Vašeho muže také nebaví to samé dokolečka. Stejná noční košile nebo pyžamo. Stejná poloha a milování jen v posteli. Ukažte mu, že i ve Vás dřímá šelma, která občas umí pořádně vystrčit drápky. Inspirujte se našimi radami a překvapte ho:

Prádlem

V každém městě nebo nákupním centru určitě najdete krámek se sexy prádlem. Dnes již je doba těmto věcem otevřena a i prodavačka Vám ráda poradí, co Vám sekne a co raději nekupovat. Důležitý je ale Váš pocit, abyste se cítily dobře a sexy.

Zkuste místo domácího oblečení k vaření přizvat sexy prádélko…třeba v podobě sexy kuchařky, školačky, nebo policistky. Výběr je jen na Vás. Prodejní trh nabízí nepřeberné množství sexy oblečků. Uvidíte, že partnera mile překvapíte a že Vám neodolá a na večeři možná ani nedojde.

Videem

Nalákejte svého drahého na jeho oblíbený film, ale místo něj mu pusťte nějaké pěkné erotické video. Bojíte se, že se budete stydět? Prosím Vás, kdo v dnešní době nikdy neviděl erotická videa? Nic na tom není a navíc Vaším plusem je možnost výběru. Můžete zvolit tématiku, která rozpaluje i Vás. Mužům se erotická videa líbí obecně… Nebudou tedy zajisté nic namítat. Ocení Vaší odvahu a možná se budete společně k této zálibě vracet častěji.

Slovem

Je to jednoduché, prostě si mu o sex řekněte. Upřímnost je nadevše. Je jasné, že pokud to není standardní chování od Vás, tak se Váš partner znovu optá, zda slyšel dobře. Utvrďte ho v tom, že se nemýlí. Pokud se na to budete cítit, řekněte si i o svoji oblíbenou pozici či místo, kde si sex přejete. Není špatné převzít nad tím iniciativu a být dominantní.

Tím nejdůležitějším ale je si to pořádně užít. Nezáleží na tom kde a jak, ale na tom, aby se Vám to oběma líbilo a byli jste spokojeni. Nebojte se vyzkoušet něco jiného a vybočit ze zajetých kolejí. Sex je kořením vztahu a je dobré o něj pečovat.

Napsala EPF

Comments are closed.

Scroll To Top