Pondělí, 22. dubna , 2024

Realitní portál CINCINK pro obchod s nemovitostmi bez starostí

Nejste-li kovaní ve světě realit, bude se vám jistě při koupi či prodeji nemovitosti k ruce hodit odborník, jenž má danou problematiku v malíku. Kompletní služby v oblasti obchodování s realitami vám poskytne portál CINCINK. S čím vším vám dokáže pomoci?

Inzerce je základem prodeje

Úspěšný prodej bytu velkou měrou závisí na kvalitně postavené inzerci. Na stránkách portálu CINCINK je inzerce zdarma. Nechcete-li se s ní trápit, nechte její vytvoření na vyškolených odbornících. Co pro vás dokáží udělat? Říká se, že první dojem prodává. Ve světě nemovitostí to platí dvojnásob. Z toho důvodu se můžete těšit na profesionální fotky vaší nemovitosti širokoúhlým objektivem. Fotograf vám rovněž poradí, jak uspořádat interiér, aby působil atraktivně. Poté přichází na řadu popis nemovitosti od zkušeného textaře, který ví, co potencionální kupci chtějí slyšet. Mezi dalšími inzerenty vyniknete vložením 3D plánku a vizualizace interiéru.

Služby společné pro koupi i prodej nemovitostí

Koupě bytu je pro mnohé stresující záležitostí, neboť se obávají toho, že se nemovitost prodá někomu jiného. Ve spěchu snadno přehlédnou některé technické nedostatky. Právě proto je tu služba technické inspekce, která kompletně prověří stav nemovitosti a nacení budoucí náklady na opravu. Na základě prohlídky obdržíte inspekční protokol se soupisem všech vad a nedodělků. Ten se rovněž hodí i prodávajícímu, neboť kupující může až po dobu 5 let reklamovat zjištěné závady. Férový realitní portál zprostředkovává také odhady cen nemovitostí. Kupující i prodávající si tak udělají představu o reálné ceně, což jim dává příležitost k efektivnímu vyjednávání během obchodu.

Právní a bankovní služby se vždycky hodí

Jak vyřešit situaci s úhradou částky za nové bydlení, když v katastru nemovitostí dosud není zapsán nový majitel? Úschova peněz u bankovní společnosti je v takovém případě nejbezpečnějším řešením, neboť tak nemůže nastat situace, kdy se ocitnete bez nemovitosti a bez peněz. Právní služby vám kryjí záda, abyste nepodepsali pro vás nevýhodnou smlouvu. Mohou v ní být uvedeny nejasné formulace, kvůli nimž hrozí, že vás dostanou do potíží.

Realitní portál pro všechny

Z popisu výše a výčtu služeb je patrné, že portál CINCINK je tu jak pro soukromé osoby, tak pro realitní kanceláře. Stojí za ním silný partner, kterým je Komerční banka. Tento portál je složen z týmu zkušených specialistů, kteří vás hladce provedou celým procesem nákupu a prodeje nemovitostí. Výčet jeho služeb je skutečně obsáhlý a zdaleka těmi uvedenými nekončí. Dokáže vám sjednat výhodné podmínky u hypotéky, v budoucnu plánuje zajištění převodu energií, pořízení energetického štítku, pronájem dodávek za účelem stěhování.

Comments are closed.

Scroll To Top