Úterý, 30. května , 2023

Proč vzniká nevěra

Nevěra je věcí, která byla, je a bude a která se dotkla alespoň jednou v životě každého z nás. Věrnost je pro většinu z nás předpokladem pro stabilní a fungující vztah. Lidé si vzájemně věří, jenže tuto důvěru může něco zhatit a to fakt, že se vám do vztahu vloudí někdo třetí.

Pokud zjistíte, že je vám partner nevěrný, tak okamžitě ztrácíte důvěru a popadne vás vztek, cloumají s vámi emoce a dostáváte se do kolotoče hádek a výčitek. Většinou tato situace končí rozchodem. Nevěra dokáže naprosto dokonale zničit to, co doposud fungovalo a bylo to pěkné. Muži i ženy mají k nevěře různé důvody.

Didgeman / Pixabay

Ženy odcházejí k cizímu muži z důvodů jakési krize doma, hledají to, co se jim doma nedostává a do nevěry vkládají i city. Pokud má žena pocit, že si jí partner doma nevšímá, že se neustále společně hádají a nikam to nevede, začne si hledat partnera jinde. Ve vztahu jí chybí něha a tak jí hledá jinde. Jestliže má doma pocit, že je páté kolo u vozu, tak si potřebuje dokázat to, že je o ní stále ještě zájem a tak hledá jinde, kde je zájem o ní viditelný a to jí samozřejmě dělá dobře. Pokud se žena zamiluje do někoho jiného, neumí se této situaci ubránit a tak se do toho pouští po hlavě. Nevěra u ženy ale vzniká i tehdy, když se chce partnerovi z nějakého důvodu mstít.

Proč podvádí muž? Protože jim doma chybí sexuální jiskření. Pokud podvádí muž ženu, je to z 90% proto, že ho k tomu nutí sexuální potřeby. Pokud se muž dostane do situace, kdy se mu někdo nabízí, tak tuto situaci většinou využije a neodmítne ji. Většinou mu jde jen o sex, víc v tom nehledá. Je možné, že jej partnerka v posteli odmítá a tak své potřeby uspokojí jinde. Muži ale podvádějí i těhotné manželky, nebo ty které právě porodili a to je velmi smutný fakt. Na následky většinou nepomyslí a v určité chvíli vůbec nepřemýšlejí.

Comments are closed.

Scroll To Top