Úterý, 30. května , 2023

Připravte si výtečné smoothie i další recepty s kuchyňským robotem Kenwood

V současné době existuje spousta pomocníků do kuchyně, přičemž zapomenout nemůžeme ani na kuchyňský robot, který se postará o šlehání, mletí a klidně i strouhání. Přesně takové funkce dokážou nabídnout propracované modely od značky Kenwood, která na trhu působí od roku 1947. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno takové zařízení umí.

V první řadě je nezbytné podotknout, že kuchyňský robot vám skutečně usnadní život, protože je multifunkční a bez problémů převezme různé činnosti.

Co všechno robot Kenwood umí?

Pokud máte v kuchyni několik přístrojů, je na čase je vyměnit za jeden multifunkční, protože kuchyňský robot Kenwood zvládá:

  • šlehání, mísení i hnětení těsta,
  • mletí masa,
  • strouhání a krouhání zeleniny,
  • přípravu smoothie,
  • odšťavnění ovoce i zeleniny,
  • přípravu domácích těstovin.

Jak postupovat při výběru konkrétního modelu?

Portfolio je poměrně široké, přičemž jednotlivé modely se odlišují funkcemi, a proto je nezbytné si ujasnit preference a potřeby. Zajímejte se o příkon, počet rychlostí i materiál jako takový.

Základním a velice důležitým parametrem je především příkon. Obecně platí pravidlo, že čím je příkon vyšší, tím je kuchyňský robot i lepší. S hutným těstem nebude mít žádný problém robot s příkonem nad 1 000 W.

Co se týče počtu rychlostí, tak pamatujte na to, že jednotlivé činnosti vyžadují různou rychlost. Jiná je potřebná při hnětení, strouhání i mletí. Jestliže si můžete rychlost navolit, je to ideální, protože tím je pak příprava pokrmů jednodušší. Některé kuchyňské roboty od Kenwood mají i šest rychlostí, jiné dokonce nabízí plynulou regulaci rychlosti.

Podívejte se na recepty pro vegany a inspirujte se. S robotem i takové recepty jsou vskutku hračka. Začněte mít vaření rádi. S vhodnými pomocníky vám to půjde.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top