Úterý, 5. března , 2024

Princové neexistují

Autor obrázku: vanessa_hutd

Jste romantická duše a očekáváte, že se jednoho krásného dne zjeví princ na bílém koni? Tak to je osudová chyba, princové totiž neexistují.

Nenechte se ovlivnit a nalákat

Média to na nás sypou ze všech stran, spousty filmů, knih, a dokonalých hrdinů, zkrátka muži s velkým M, kteří jsou romantičtí a pro své ženy by obětovali cokoliv. Realita je ovšem trošku jiná. Každá z nás musí jednou projít fází probuzení a uvědomění si, že život není pohádka. Ale nesmutněte, podobně to má i druhé pohlaví, které pro změnu hledá princezny, ty totiž také nejsou k dostání.

Každý vztah je o kompromisu

Nikdy nenajdete muže úplně shodného s Vašimi představami. Vždy na svém protějšku najdete nějaké to ,,ale“, teď už jde jen o to, jak velikou to bude pro Vás překážkou. Většinou zde zapracuje zákon schválnosti, kdy dámy, které milují modrooké muže, mají nakonec za partnera zelenookého muže, či ženy které mají v oblibě tmavé vlasy, nakonec skončí s blonďákem.

Ujasněte si své priority

Co je pro vás opravdu důležité. Je to vzhled anebo povaha? Dobrý charakter anebo dokonalý look? Dotyčný Vás musí jednoznačně přitahovat, ale měl by Vám být i oporou v těžkých chvílích. Vždy byste měli volit v první řadě srdcem, pokud ho nebudete milovat, může být sebelepší, ale vy nebudete nikdy šťastná a neudrží Vás u něj nic, ani párem volů. Sňatky z rozumu byly populární hlavně v minulosti, ale jsou nesmyslné a dotyční k sobě lásku nenašli, spíš se spolu jen naučili vycházet, žít a smířili se se svým životem. V dnešní době přeci není nutné ze sebe dělat mučedníka a obětovat sama sebe.

Pokud dotyčného opravdu milujete a on Vás, naučte se zkrátka dělat ústupky.

Život si nevybírá, a i když Váš protějšek má nějakou tu chybu, která Vám vadí, tak i přesto Vám určitě může nabídnout jiná pozitiva a být Vám skvělým partnerem.

Comments are closed.

Scroll To Top