Pátek, 9. června , 2023

Precizní práce s profesionální technikou

Péče o zahradu, park, či jiné veřejné prostranství se neobejde bez křovinořezů. A když křovinořez, tak čtyřtaktní křovinořez Honda! Jedině s Hondou totiž bude práce efektivní a výsledek vysoce kvalitní. Křovinořezy této známé značky totiž disponují nespornými výhodami, o kterých si produkty konkurenčních značek mohou nechat pouze zdát. Doba jednadvacátého století nabízí netušené možnosti v oblasti technického pokroku a právě tyto vymoženosti moderního světa v sobě ukrývají křovinořezy Honda.

Vše pro výkonnou kvalitu

Jak už jsme výše uvedli, křovinořezy Honda se zcela liší od svých konkurentů a to jak po stránce technické, tak z hlediska ergonomických požadavků. Pro Hondu jsou typické čtyřtaktní motory a nejinak je tomu i u křovinořezů. Tyto nepostradatelné zahradní nástroje v sobě ukrývají miniaturní čtyřtaktní motor, jež zaručuje nejen vysoký výkon díky kroutícímu momentu a tichý chod bez nadbytečných zplodin, ale také nízké provozní náklady a dlouhou životnost.

Zdravé pohodlí nade vše!

Protože Honda zastává názor, že i při těžké práci se můžete cítit pohodlně, odpovídají křovinořezy Honda ergonomickým požadavkům. Samozřejmostí je antivibrační spojka,která zamezuje nepříjemným a zdraví nebezpečným vibracím. Všechny křovinořezy Honda jsou dokonale vyváženy, a tak je na tělo obsluhy vyvíjena rovnoměrná zátěž, která spolu s širokými popruhy odpovídá požadavkům na stavbu lidského těla.

Za zmínku stojí například zádový křovinořez UMR435T LEET, který je zkonstruován pro optimální manévrování a komfort. Motor je nesen na zádech uživatele a ohebná tyč s hlavou zajistí maximální pohodlí obsluhy. Tento typ křovinořezů je jako stvořený k úpravě komerčních prostorů, stejně tak, jako multifunkční křovinořez Honda s dělenou hřídelí Versatool, jež nabízí množství vyměnitelných nástavců pro sečení trávy, zařezávaní trávníků i foukání listí.

S Hondou je práce na zahradě pokaždé příjemným zážitkem.

Comments are closed.

Scroll To Top