Pátek, 9. června , 2023

Pravidla vztahu s ženatým mužem

Máte přítele, kterým je ženatý a přemýšlíte, jak to vše ukočírovat, aby váš vztah byl co nejméně problematický? Při vztahu se ženatým mužem, musíte chtě nechtě, dodržovat určitá pravidla a ta nesmíte porušit.

V první řadě by o takovém vztahu mělo vědět co nejméně lidí. Proto držte jazyk za zuby a nikomu nic neříkejte. To, aby se o tom nikdo nedozvěděl, je velmi důležité a chce to tedy jistou dávku tolerance. Samozřejmě je velmi těžké neříct o tom nikomu, volte příp. jen kamarádku, které to chcete říct, velmi dobře a přemýšlejte, zda je skutečně tím pravým člověkem, který si to nechá pro sebe.

Dodržovat je také třeba domluvu o tom, že si nebudete s přítelem volat a ani psát v momentě, kdy bude doma, nebo někde, kde je i se svojí ženou. Nikdy toto pravidlo neporušte, protože by z toho mohl být velký problém. Když už je opravdu nutné něco sdělit, tak volte opatrná a neutrální slova. Jako například, dobrý den, dnes tu schůzku bohužel nestihnu a podobně, a to pro případ, že by si to manželka přečetla. Nebo se domluvte na jiném poznávacím znamení, kterým si sdělíte to, co budete potřebovat. V žádném případě nepiště miláčku, dnes se neuvidíme… Zbytek je na vašem partnerovi, aby ukočíroval situaci a mazal všechny zpráv y a hovory, které mezi vámi probíhají.

Nebuďte špatná z toho, když dá přednost manželce před vámi, ale počítejte s tím. Ona je jeho oficiální ženou, a tak to zůstane. Vy jste pouze milenka. Vy se ale naopak nemusíte starat o to, jestli má váš partner navařeno, vypráno, či vyžehleno. Nechtějte ho ukořistit pro sebe. Myslete na to, že pokud podvádí manželku, bude s největší pravděpodobností podvádět i vás. O takového muže přeci nestojíte. Muži se nemění a určitě se nebudou měnit právě proto, že jsou zrovna s vámi.

Comments are closed.

Scroll To Top