Úterý, 23. dubna , 2024

Poznej, jaký je v posteli podle znamení zvěrokruhu 1. díl

Autor obrázku: zeevveez

Z hvězd se dá vyčíst nejenom naše budoucnost, dokonce ale i to, jací vlastně jsme. Postavení planet dokonce ovlivňuje i vztah k sexu. Pokud tě zajímá, jak na tom jsi se svým vysněným nebo jsi jen zvědavá, čti dále.

Muž – Beran (21.března – 20.dubna)

S Beranem se určitě nudit nebudeš, i přestože od svého rpotějšku očekává oddanost. Rychle se zamilovává a sex tě s ním může maximálně vyčerpat, ale i přivést do osmého nebe. Rádi experimentují s místy a prakticky by se pomilovali kdekoliv. Nezaleknou se žádného experimentu. Ale i přesto, že je beran tvrdohlavé znamení, neznamená to, že by nebyl romantický. V tomto Beran může dost překvapit. Pozor ale! Berani jsou velmi žárliví, mnohdy to zachází až do extrémů. Pokud jste v jejich blízkosti, neflirtujte či nemluvte o někom jiném.

Muž – Býk (21.dubna – 21.května)

Pro Býka není sex priritou, což ovšem neznamená, že si neužívají rádi. Potřebují k tomu ale více času, aby se dokázali patřičně uvolnit a sex si vychutnat. Býci jsou velmi pohodlní a vyžaduje při milování tu nejlepší atmosféru. Pokud si ale myslíte, že sex bude hlavně podle vás, tak se mýlíte. Býk sice vaše přání vyslechne, ale ve výsledku je vždy po jeho. Jestli máte ráda dlouhé milování, můžete se radovat! Býci totiž nejsou stavění na nějaké rychlovky a rádi nikam nespěchají. Zájmem o rychlovku u něj spíše klesnete. Zamilovaný Býk při milování pečlivě vnímá reakce druhého. Rád dobývá a občas i šokuje.

Muž – Blíženec (22. května – 21. června)

Blíženec nemá rád nudu a stejně jako Beran rád experimentuje. Dokáže vás vzrušit a nemusí se vás ani dotýkat. Vždycky ví, jak a co má říct. Rád slovíčkaří a tím vás dostane do kolen. Po ženách ovšem netouží tolik jako ony po něm, ale občas toho využije. Nechce se moc vázat, dokud mu do cesty nevstoupí ta pravá. Rád se miluje před zrcadlem a za světla. Nebude se bránit žádným nevšedím praktikám a často neodolá ženám, které udělají, co mu na očích uvidí.

Muž – Rak (22. června – 22. července)

Rak zbožňuje svobodu a nezávislost, v sexu požaduje objetí, mazlení, mnoho doteků a nerad se pouští do extrémů. Hrubé chování maximálně odsuzuje, žena je pro něj svatyní a podle tak by se i měla chovat. Manželství ale není pro něj. Vyjímky sice potvrzují pravidlo, ale mnoho žen je opuštěných právě od Raka. Jakékoliv vázání považuje jako zásah do osobní svobody a proto je i pro druhé pohlaví tolik přitažlivý – zakázané ovoce nejlépe chutná. V milování je velmi galantní, zdvořilý a nežný – to asi jako žena oceníte. Nejvíce si vychutnává předehru a bere ohledy na to, po čem protějšek touží.

Muž – Lev (22. července – 22. srpna)

Lvi jsou trochu namyšlení, ale nemohou za to. Mají to už dané. Domnívají se, že jsou neodolatelní a od druhého vyžadují, aby jim to dokazoval. Potřebují vědět, že poskytli nejlepší výkon, jaký mohly. Naopak ale vyžadují, aby partnerka byla schopna jeho touhy uspokojit kdykoliv. Sexu s Lvem nechybí ta potřebná dávka vznešenosti. Lva nejvíce přitahují ženy, které musí dlouho dobývat, poté počítají s jejich poslušností a pořízeností. Život bez nich si pak už nedovedou představit. A co je pro Lva nejtypičtější? Musí mít vždy hlavní slovo. Hlavně v sexu.

Muž – Panna (23.srpna – 22. září)

Od muže, který se narodil jako Panna, neočekávejte, že se vám začne dvořit. Panna totiž preferuje, když s dvořením začne žena. Pokud hledáte věrného partnera, nemusíte se bát do toho jít. Je to totiž ta správná volba. Panna vás okouzlí oddaností, rozmazlování a hlavně nězností. Někdy vás může zajímat, jestli to dělá z opravdové lásky či ne, ale vaše potřeby uspokojí na maximum. V sexu není moc vynalézavý, ale nebrání se ničemu, co si budete přát. Má rád klidné a duševně vyspělé ženy. Pokud si ze začátku zanecháte tajemnost, zabodujete. U Panny se navíc můžete těšit na dokonalou předehru.

Comments are closed.

Scroll To Top