Pátek, 9. června , 2023

Jak poznat duchovního partnera

Chtěli byste najít partnera, který je duchovně založený a tím pádem si s vámi bude rozumět? Jak najít partnera, jež je duchovně zaměřený a hlavně jak jej poznat? Duchovní znamená, že věří v něco nadpřirozeného, nemusí být přesně dáno o co jde, ale rozhodně je to něco, co není hmatatelné a na první pohled viditelné.

Sami jste duchovně založeni a tím pádem byste vedle sebe chtěli někoho, kdo je na tom stejně? Jak to poznat? Poznáte to velice jednoduše a to ihned po rozhovoru, kdy navážete hovor právě na duchovno. Uvidíte jak se dotyčný k celé věci staví a tak budete vědět jestli je, či není duchovní.

Pokud má na svět čistě reálný pohled a vy samozřejmě ne, tak jej ale o ničem nepřesvědčujte, protože takoví lidé se nenechají přesvědčit a tak si také budou stát pouze za svým názorem. Nemá cenu vůbec někoho přesvědčovat o opaku, protože každý si o tom bude myslet své.

Pokud však uvidíte při rozhovoru, že je dotyčný na stejné vlně jako vy, tak si gratulujte, protože máte vyhráno. Našli jste duchovního člověka, se kterým můžete konzultovat své zájmy, zážitky, navštěvovat spiritistické seance a podobně.

Proto, aby se člověk stal duchovním si obvykle musí něčím projít. Ten, kdo žije realistický život a nikdy se s ničím nadpřirozeným nesetkal, se jen těžko stane duchovní. Duchovní z nás dělají zážitky, které prožijeme a které nás přesvědčí o tom, že je skutečně něco co je mezi nebem a zemí.

I vy sami pokud jste duchovní jste se jimi stali nejspíše z toho důvodu, že jste se k tomu osobně dopracovali a pokud jste narazili na duchovního partnera, pak i on prošel něčím, co jej o duchovnu přesvědčilo. Budete si tedy spolu dobře rozumět a budete si rozhodně mít o čem povídat.

Comments are closed.

Scroll To Top