Pondělí, 5. června , 2023

Podpořte váš imunitní systém a braňte se stresu, únavě i syndromu vyhoření

To, že žijeme ve velmi uspěchané době, kdy náš organismus neuvěřitelně vyčerpáváme, je asi jasné a proto je třeba mu dodat to, co je za normálních okolností velmi nutné a to jsou vitamíny. Přiznejme si, že na vitamíny nemyslíme až tak často a problémy se zdravím pak řešíme, až když je pozdě klasickými prášky. To je ale chyba a takto by to být nemělo. Zdraví je to nejdůležitější, co máme.

Co je to Reishi?

Reishi podporuje přirozenou funkci imunitní systému a zároveň pomáhá udržovat oběhový systém ve správném stavu. Vitamín C je pro nás také nesmírně důležitý a to především proto, že spolu se zinkem přispívá k tomu, aby imunitní systém fungoval zcela normálně a zároveň pak také chrání buňky před oxidativním stresem, který způsobuje přítomnost volných kyslíkových radikálů v tkáních.

Cítíte se často velmi unaveni? Máte pocit, že jste snad celou noc nespali a přitom víte, že to tak není? Právě zde velmi dobře působí vitamín C, který se velmi výrazně podílí na snížení míry únavy a také vyčerpání. Pokud i vy patříte k lidem, kteří jsou workoholici a své síly skutečně přečerpávají, hrozí vám syndrom vyhoření. Proto užívejte vitamíny Reishi + zinek + vitamín C.

Dostupnost pro všechny zájemce

Vitamíny jsou cenově dostupné, tudíž rozhodně nezatíží vaši kapsu. Navíc společnost Naturavita a.s. Veselá, zohledňuje při vývoji nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy a její spolupráce je rozvětvená mezi specializované zdravotnické pracoviště. Celý sortiment se prodává ve všech lékárnách, ale sehnat se tyto volně prodejné potravinové doplňky dají i na internetu.

Výrobek je pouze doplněk stravy a rozhodně jím nemůžete nahradit pestrou stravu. Tento přípravek není vhodný pro těhotné ženy, malé děti a kojící matky. Je vhodné jej uchovávat při teplotě do 25 stupňů. Dodržujte dávkování, které je uvedené v příbalovém letáku. Vitamíny neobsahují konzervační látky, syntetická barviva a ani aroma. Jsou vyrobené v České republice.

Comments are closed.

Scroll To Top