Úterý, 23. dubna , 2024

Plavky – léto 2014

Neměly jste čas zhubnout do plavek? Nevadí! Módní budou jednodílné plavky, průstřihy, jednoduché i překombinované bikiny.

Jednodílné plavky

Své nedokonalé křivky můžete v létě schovat do jednodílných černobílých pruhovaných plavek, které jsou k dostání v H&M za pouhých 599 Kč,–Kč.

Horizontální pruhy přes prsa je opticky zvětší, naopak šikmé pruhy na břiše Vám vytvarují vosí pas.

Chcete jednodílné plavky, ale přesto chcete bříško jemně poodhalit? V tom případě sáhněte po černých, jednoduchých jednodílných plavkách s trojúhelníčkovým průstřihem v pase.

Bikiny

V kurzu budou jak klasické jednobarevné plavky, stejně jako plavky plné květů, palem, které k létu neodmyslitelně patří. Meze se toto léto nekladou!

I letos budou v módě třásně a volánky, kupříkladu Prádlo Glamour nabízí krásné, tyrkysově modré plavky s provázky na podprsence.

Milovnicím zvířecích vzorů se zavděčíme leopardí podprsenkou (H&M; 399,–Kč), spodní díl plavek doporučujeme zvolit jednobarevný.

Dámy, které nerady odhalují nohy potěšíme zavazovacím šátkem kolem pasu, který je hitem letošní sezóny jak k bazénu, tak na mořskou pláž! Využijete ho však i v zimě jako šátek kolem krku.

Comments are closed.

Scroll To Top