Čtvrtek, 5. října , 2023

A pak že Spiderman neexistuje!

Někdy se to tak občas semele, že by člověk nejraději nebyl. Proto zbožňuji masopusty, karnevaly a maškarní plesy! Vyrazím do ulic a jsem i nejsem to já. To kouzlo anonymity se nedá ničím nahradit a užívám si pocitu nespoutané svobodomyslnosti!

Chvíli. Než mě někdo pozná. Než přiletí plácnutí do zad a hned za ním moje jméno. No tak mám trochu nápadnou chůzi, no! Ale jinak se snažím být profesionál, mistr převleků, TOP inkognito ve městě. Když se toto stane někomu koníčkem, zavání to všelijak. Pro někoho hrůzou, dalšímu malérem, ale já – já jsem pokaždé NĚKDO!

Když je třeba dokonalá výzbroj

Domácí prostředky časem přestanou stačit a hobby přejde na vyšší level. Pokud jde o různé ptákoviny, na nákup na Florenci aby měl jeden dovolenou. Proto už poslední dobou volím cestu nejmenšího odporu a vybírám hezky doma v e-shopu a teprve poté si jdu své úlovky vyzkoušet, ohmatat a prozkoumat.

Největší práci dá volba tématiky. Jako jestli budu sexy, nebo to bude úlet a také hlavně – pozor na doplňky! Není nad celek, který doladíte pikantní škraboškou, decentní či zběsilou parukou a nebo nějakou další důmyslnou vychytávkou. Pak už zbývá jen se zásobit dostatečnou municí konfet a frkaček a dojem nemůže být dokonalejší.

Originalita je ve vedení

Asi nejsilnější zážitek byla tenkrát ta rozlučka se svobodou, kterou jsme pořádali pro sestřenici. Všechny masky jsme vkusně vyladili do retro stylu a vzhledem k tomu, jak jsme střelená banda, vynechali jsme tentokrát nafukovací srdíčka a klub jsme důkladně vyzdobili balónky ve tvaru penisu. A z jakých brček se asi pilo, že? Dva z nás dokonce našli odvahu a za obrýlený penis schovali vlastní nos.

Každý si svůj kostým na maškarní vždycky hýčkáme a předháníme se v nápaditosti. Nemohu nezmínit Honzu, co šel za Sněhurku a blázen Kamil v plenkách za mimino. Nikdy ale nechybí ani originální dárky a musím skromně přiznat, že já bývám ve výběru kostýmů i prezentů na nejvyšších příčkách úspěšnosti.

A proto svého oblíbeného inspirátora a dodavatele pečlivě tajím. Jak by to asi vypadalo, kdybychom tu nakupovali všichni? Sortiment je sice nepřeberný, ale když si jej všichni prohlédnou, nemusel by pak být konečný výběr pro ostatní takovým překvapením.

Comments are closed.

Scroll To Top