Úterý, 31. ledna , 2023

Odpočiňte si během eurovíkendu v Rakousku

 

Láká Vás jarní dovolená v malebném prostředí našeho jižního souseda? Rakousko je zemí, kde si přijde na své skutečně každý. Ne jinak tomu může být při eurovíkendu Švýcarsko.

Jarní eurovíkend v Rakousku

Nadšenci sportu jen stěží odolají pobytu v horách nebo skvěle připraveným cyklostezkám. Léto však v Rakousku nabízí také spoustu dalšího sportovního vyžití. Spoustu zábavy i adrenalinu zažijete při canyoningu či na lanových drahách. Čerstvý vzduch, malebná příroda i špičkové ubytovací služby to vše zdobí Rakousko. V Rakousku můžete zastavit v létě také při cestě k moři. Inspiraci na ubytování v této pohádkové zemi můžete hledat zde www.firmanazazitky.cz/dovolena-rakousko/. Kouzelnou jarní dovolenou můžete prožít v Korutanech, kde můžete relaxovat v majestátních horách nebo u více než dvě stě smaragdových jezer. Korutany poskytnou skvělou příležitost k odpočinku především vyznavačům vysokohorské turistiky a vodních sportů. Během prodlouženého víkendu v Korutanech si budete připadat jako v ráji. Kombinujete-li při Vaší dovolené rádi pobyt v přírodě s návštěvou historických památek, pak by Vám neměla uniknout příležitost k návštěvě Tyrolsko. Právě tato rakouská země v sobě skrývá okouzlující přírodu, tajemnou historii i rakouské tradice.

Kde najít komfortní ubytování pro Vaše cestování?

Komfortní ubytování Rakousko pro Vaše toulky touto zemí můžete hledat prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky. Ta pro Vás společně se značkou Hotelcard připravuje poukázky se třemi čísly, přičemž všechny tři čísla buď můžete využít v jednom ubytovací zařízení, nebo každou noc prožít v jiném hotelu. Voucher lze použít pro dvě osoby. Najděte si ubytování podle Vašich představ a prožijte víkend plný neopakovatelných chvil.

Comments are closed.

Scroll To Top