Úterý, 5. března , 2024

Nudu v posteli zažene párový vibrátor

Spousta párů se pomůcek ze sexshopu bojí. Mají dojem, že něco takového používají jenom zoufalci nebo zvrhlíci. Pokud jste na tom stejně, je čas, abyste se probrali. Žijete v 21. století, kde není tabu téměř nic a sex je považován za běžnou součást života. Každý dospělý člověk by to tak měl brát.

Sebeuspokojování i partnerský sex k životu patří a na tom, že si je chcete trochu okořenit nějakou šikovnou pomůckou, není vůbec nic špatného. Velmi zajímavé oživení představují například párové vibrátory. Pokud si pořídíte tuto hračku, ani jeden z partnerské dvojice nepřijde zkrátka. Navíc získáte pomocníka pro různé způsoby rozkoše.

Tak trochu jiný vibrátor

S klasickým vibrátorem má společné asi jen to, že vibruje. Tvarově je naprosto odlišný, vypadá spíš jako podkova, uprostřed zúžená a na obou koncích širší. Tyto konce se strkají tam, kde vám přinesou největší rozkoš. Jeden typicky do vagíny, kam se spolu s ním zasouvá i penis. Nebojte, vejdou se tam spolu a muž si užije příjemné pocity z jemného vrnění nebo silnějšího vibrování – většina párových vibrátorů má několik nastavitelných stupňů vibrací.

Druhý konec patří obyčejně na klitoris. Díky tomu párový vibrátor stimuluje bod G, klitoris, a ještě mužův penis. Je to takový šikovný multifunkční nástroj.

Využít se dá na více způsobů

Máte ovšem minimálně další tři možnosti, jak si s ním užít večer:

Anální dráždění: Lze ho využít i jako vibrátor na dvojitou penetraci, druhý konec místo na klitoris patří do zadečku.

Samostatná chvilka rozkoše: Párový vibrátor má sice v názvu, že je určený pro páry, nicméně perfektně se hodí i pro osamělé chvilky.

Na dálku řízené záchvěvy touhy: Některé modely jsou dodávány i s dálkovým ovládáním, které patří do rukou mužů. Ti pak mohou na dálku regulovat potěšení své partnerky.

Párový vibrátor je tím pádem multifunkční hračkou, pro niž najde využití snad každý. Mnohé páry se shodují, že lepší erotickou pomůcku byste hledali jen těžko.

Comments are closed.

Scroll To Top