Čtvrtek, 1. června , 2023

Co nosit v létě? Přece šaty!

girls-1487825_640

Teploty už atakují třicítku. Co bychom si my ženy počaly bez šatů? Tak dobře se nosí. Stačí k nim vybrat správné botky, kabelku, něco na krk a můžeme vyrazit.

Jedno staré známé přísloví říká, že šaty dělají člověka. Nebylo by však trefnější říci, že šaty dělají především ženu? Dokážou podtrhnout její přednosti a skrýt nedostatky. Pokud tedy dáma zvolí správný střih. A co říkají trendy? Jaké kousky by nám letošní léto neměly chybět v šatníku?

Květinový vzor a exotické potisky

Květinový vzor je v módě už několikátou sezonu za sebou, mění se snad jen barvy. Když si projdete sociální sítě modelek, zjistíte, že hodně z nich sází třeba na zelenou. Je pravda, že zelenkavé šaty poseté bílými kvítky působí romanticky a něžně. Stejně jako květinové jsou v kurzu potisky exotické. Palmy, exotické květy, melouny, ananasy, ty jsou pro letošní sezonu přímo jako vyšité. Kolemjdoucí se do vás budou chtít přímo zakousnout.

Barvy slunce

Vedle ale nesáhnete ani se žlutou a oranžovou, tedy barvami, které k létu patří snad nejvíce. Vždyť to jsou barvy slunce, ať již toho rozpáleného poledního nebo romantického zapadajícího. Žluté jsou i citrusy, sladké melouny nebo třeba vanilková zmrzlina, zkrátka vše, bez čeho si letní dny snad ani nedokážeme představit. Z dalších barev letošní léto hrají prim i červená a fialová, tedy barvy vlčího máku, pivoněk a růží. Stačí jen přivonět.

Materiál? Len

Len patří mezi nejdéle používané přírodní materiály. Je totiž příjemně chladivý a osvěžující, pro horké letní dny tedy přímo ideální. A sázkou na jistotu budou i lněné šaty. Zvolte dlouhé, s pěkně dlouhým rozparkem a s vázačkou v pase.

Vsaďte na klasiku

Ty nejlepší šaty jsou takové, které vám jednoduše padnou a sluší. To mohou být například krátké šaty ke kolenům na ramínka. Co třeba žluté s černou mašlí v pase? Nebo černé s mašlí bílou? Oboje vypadají přímo impozantně. Nebo pouzdrové starorůžové s malými bílými puntíky. Šaty ale můžete mít i ryze sportovní, které působí dojmem delšího trička na tělo. V těch se můžete věnovat i některým sportům. Zkrátka si to léto užít se vším všudy.

Comments are closed.

Scroll To Top