Pátek, 9. června , 2023

Nemáte partnera? Pořiďte si dildo!

Sice vás neobejme, ani vám nebude do ouška šeptat slovíčka plná lásky, ale fyzické potěšení vám tedy přinese. Váš nový pan Božský se převtělil do erotické hračky s názvem dildo. S ním má sice společný pouze jediný orgán, ale ten rozhodně stojí za to.

S partnerskými vztahy to nebývá snadné. Když to zkrátka neklape, je lepší bouchnout dveřmi a jít o dům dál. Nebo ani nikam nejít a užívat si svobody. Nebojte, s arzenálem erotických hraček dostupných na současném trhu, nebudete strádat. Ty jsou totiž mnohdy zdrojem takového potěšení, o kterém si páry mohou nechat jen zdát. My se v následujícím článku zaměříme na jednu z nich. Na silikonové dildo.

Dildo podle opravdového penisu

Kvalitní dildo jednoznačně nahradí penis. Jako penis vypadá, jako penis se i chová. A jako pravý nefalšovaný penis vám bude přinášet i potěšení. Vždyť toto dildo bylo navrženo podle opravdového penisu. Chtělo by ho vyzkoušet, milé dámy, nemyslíte?

Nikdy neřekne ne

Realistická dilda jsou připravena být k vaším službám. Ve dne v noci. 24 hodin denně, 365 dní v roce. Realistické dildo se neunaví a nikdy neřekne ne. A při správné péči opravdu dlouho vydrží. Ideální partner? V jistém smyslu ano.

Stoprocentně voděodolné

Nechte chvilku pracovat svou fantazii. Dildo s přísavkou je skvělým společníkem při autoerotice. Třeba ve vaně s napuštěnou vodou. Silikonová dilda jsou totiž stoprocentně voděodolná a k provozu nepotřebují baterii, což vám dává více než křídla. Dildo si třeba připevníte k vaně či sprše a můžete začít.

Strap on nejenom pro gay páry

Rádi byste do svých hrátek zapojili partnera nebo partnerku? Pak si pořiďte dildo připínací, kterému se také říká Strap-On. Tato erotická hračka nachází své využití především při lesbických hrátkách, což ale nikomu nezakazuje její používání u heterosexuálních párů. I jejich prožitek totiž může dosáhnout zcela nové úrovně. I připínací dilda – Strap-On rozhodně stojí za vyzkoušení. Tak neváhejte.

Comments are closed.

Scroll To Top