Úterý, 30. května , 2023

Nejste spokojeni se zubním lékařem? V Brně si nového zajisté vyberete!

Není nic horšího, než když nejsme spokojeni se svým privátním lékařem. Ať už se jedná o praktického, alergologa, kožního, očního, nebo třeba zubního lékaře.

Pokud však nejste spokojeni se svým chrupem, potažmo se zubařem, jenž se o vaše zuby celoročně stará, urychleně se obraťte jinam. Chrup se kazí velmi rychle a i nekvalitní péče přispěje k mnohým negativům.

Kvalitní ošetření zubů v Brně

Pokud bydlíte v metropoli Moravy nebo někde poblíž a mohli byste zde dojíždět, k dispozici je vám zubní klinika v Brně. V ní jsou soustředěni zkušení zubní lékaři s mnohaletou praxí, kteří se o vaši ústní dutinu dokonale postarají.

Zaměřují se na osobní přístup ke každému pacientovi tak, aby se skutečně cítil opečovávaný, ošetření je bezbolestné a potěší jistě i krátké objednací lhůty a nulové čekání při příchodu k ošetření. Najdete tady dokonce i zubní pohotovost, což je velkou předností.

Ordinace jsou moderně vybaveny, prostředí je příjemné, aby se klienti cítili co nejlépe. Pracuje se s kvalitními, ověřenými materiály, jež jsou odolné, vypadají hezky a umožňují zákazníkům opět se moci smát „doširoka“ a s chutí.

Služby poskytující stomatologická klinika

Rozhodnete-li se pro zubní kliniku Louda, nabídne vám kompletní služby z oblasti stomatologie. Od vstupního vyšetření, přes rentgenové vyšetření, kompozitní výplně, zubní implantáty, keramické inlaye, onlaye a korunky, keramické fasety, bělení zubů, dentální hygienu, náhradu zubů implantáty, léčbu paradentózy, léčbu odhalených zubních krčků, pískování zubů, estetickou stomatologii a další.

Informovaný pacient = klidný pacient

Nechybí komunikace s klientem, což u některých lékařů pacienti postrádají. Vždy vám bude vysvětleno, co je potřeba řešit, navrženo, jaké by bylo nejlepší řešení, budete o všem plně a srozumitelně informováni.

Zajímají vás ceny zubních implantátů, fotografie prostor zubní kliniky Louda či cokoli jiné? Navštivte její webové stránky brno.louda-zk.cz, nebo se přímo objednejte na první nezávazné vyšetření, které trvá pár minut a je zdarma!

Schází-li vám kvalitní a příjemný zubař Brno, zubní klinika Louda vám ochotně pomůže.

Comments are closed.

Scroll To Top