Čtvrtek, 29. února , 2024

Nedovolte, aby s podzimem ztratila vaše pleť jas a krásu. Vyzbrojte se BB krémy SKIN79.

Je to až neuvěřitelné, jak velký vliv má roční období, slunce, světlo, celkově počasí na náš vzhled. Na jaře vždy ožíváme, v létě záříme a jsme krásní, na podzim ztrácíme letní jiskru a v zimě unaveně vytouženě vyhlížíme jaro.

Máte pocit, že vám to připomíná i řeč vaší pleti? V tom případě neváhejte a už nyní si pořiďte BB krémy od společnosti SKIN79. Budete dokonale připraveni na jakékoli roční období.

Znáte SKIN79?

I když u nás zatím není tato kvalitní značka příliš rozšířená, velmi rychle si stejně jako ve své zemi a řadě dalších států, získává své příznivce. Jedná se o korejskou kosmetiku a její složení stojí pevně na přírodních produktech.

Přináší ženám i mužům nejen BB krémy, ale i CC krémy, čistící kosmetiku, krémy na ruce, pleťové masky, kosmetiku pro celé tělo, přípravky na opalování, dekorativní kosmetiku, pudry a spoustu dalšího.

Velkou předností je, že vyrábí i vzorky a minisady či minibalení svých výrobků, takže nemusíte utrácet za klasické balení krému, abyste pak zjistili, že vaší pleti nevyhovuje, tak jako se vám to již jistě někdy stalo. Každé pleť potřebuje něco jiné a to je hlavní důvod, proč SKIN79 ženám nabízí možnost nejdřív vyzkoušet a pak vybírat.

V čem jsou BB krémy jiné?

Na rozdíl od jiných BB krémů, ty od výrobce SKIN79 svojí víceúčelovou funkcí vylepšují a kryjí pleť, ale přitom ji vůbec nezatěžují. Získáte přirozenější a zdravější vzhled.

Jde o all-in-one krémy, pleti poskytují přirozenou hydrataci, ochranu, rovnováhu, ale i regeneraci, zmírnění nebo eliminaci vad přírodní cestou, pleť sjednotí a zachovávají jí vláčnost a jemnost. Jejich složení je velmi kvalitní, zakládají se na přírodní bázi. Můžete v nich najít koenzym q10, zlato, diamantový prášek, kaviár, nebo orientální čaje a spoustu dalších jedinečných přírodních produktů.

Pro každý typ pleti můžete najít speciální BB krém. Jsou vyráběny v různých variantách, aby se přizpůsobily každému klientovi.

Dopřejte si kvalitní péči a poznejte, jak výborně kosmetika z řad SKIN79 působí na pleť a celou pokožku těla.

Comments are closed.

Scroll To Top