Středa, 4. října , 2023

Nakupujte výhodně. Příjemné úspory přináší PlnaPenezenka.cz.

Také vás trápí, že budete potřebovat nové lodičky na jaro, šaty, kostýmek nebo slušivý svetr a vaše peněženka pocítí značné odlehčení? Není nic snadnějšího, než nakupovat prostřednictvím webu PlnaPenezenka.cz a získat vrácení části peněz za nákup zpět. Vyzkoušejte ji i vy a finance, které ušetříte, investujte třeba do příjemně stráveného času u kávy či zábavy s rodinou.

Objevte možnosti služby cashback

Jestliže se zaregistrujete na webových stránkách PlnáPeněženka.cz, můžete si ihned vyhledat váš oblíbený obchod a nakupovat. Jednoduše přejdete do obchodu, nakoupíte a k vašemu uživatelskému účtu se automaticky do dvou pracovních dnů přičte odměna. Bude zobrazena jako registrovaná a po potvrzení obchodníkem může být ihned zařazena do vaší další výplaty.

Peníze jsou vypláceny již od výše 1 Kč. Můžete si je vybrat kdykoli, na vašem bankovním účtu budou do 3 pracovních dnů. Výhodné je počkat na dosažení 100 Kč z odměn za vaše nákupy, do výplaty se přičtou všechny bonusy, jako odměna za registraci ve výši 50 Kč, 10 Kč za stažení lištičky do prohlížeče i až 2 000 Kč za doporučení kamarádům.

Najdete zde všechny známé a oblíbené prodejce

Navštívíte-li web PlnaPenezenka.cz, záhy zjistíte, že spolupracuje s mnoha známými obchody. Jmenujme např. Kasa.cz, Aliexpress, Top Shop, eProton.cz, Zoot.cz, Pepa.cz a mnohé jiné.

Kupříkladu levné, hezké a kvalitní oblečení přináší Aliexpress slevy. Vybírat si můžete módu dle posledních trendů, inspirovat se, nechybí pestré barvy, ležérní, elegantní i sportovní styly, doplňky… Zajisté najdete kousek, který vás okouzlí. Nákup u tohoto prodejce vám vrátí až 4% z ceny objednávky zpět.

Zákazníky často vyhledávaný je obchod Bonprix. I u tohoto prodejce můžete přes PlnouPeněženku.cz nakupovat a odměnou vám bude až 9% z ceny nákupu zpět. Vybírat můžete z bohaté nabídky dětského, dámského i pánského oblečení, doplňků, obuvi či předmětů, jimiž doplníte svůj domov. Přihlásíte-li se navíc do Členského klubu Bonprix, získáte slevu 10% na každou objednávku.

Šetřete při svých nákupech i vy. Díky stránkám PlnaPenezenka.cz si pořídíte jídlo, domácí potřeby, oblečení i služby za výhodné ceny.

Comments are closed.

Scroll To Top