Čtvrtek, 29. února , 2024

Nakupujte přes internet chytře. Nechte si vrátit část peněz za nákup!

Všechny nás s blížícími se vánoci čekají nemalé výdaje za dárky pro děti i dospělé. A nejen to! Nakupovat budeme vánoční stromečky, ozdoby, pomocníky na pečení a vaření, potraviny, na Silvestra mnoho z nás pořídí i nějaké rachejtle, alkohol a samozřejmě pobyty! Takový Silvestr strávený na horách je nezapomenutelný!

Víte však, že je možné část peněz za nákupy ušetřit? Stačí, když budete nakupovat přes internetový portál Refundo.cz. Ten vám zprostředkuje nákup ve více než 1 000 nejznámějších a nejoblíbenějších e-shopech a umožní získat část peněz za zboží zpět. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Jednoduchý a přitom geniální portál Refundo.cz

Jak už to tak bývá, v jednoduchosti je síla a to stejné platí i o portálu Refundo.cz. Stačí, když se zcela zdarma zaregistrujete, vyberete si internetový obchod, ve kterém chcete pořídit nějaké zboží, kupříkladu eProton.cz, přes Refundo.cz do něj vstoupíte, vyberete zboží, které potřebujete a při placení počkáte na schválení vrácení části utracených peněz zpět! Ty vám pak budou zaslány na váš bankovní účet. Tímto způsobem můžete koupit pračky levně, oblečení, hračky, potřeby do domácnosti, sportovní vybavení, boty, potraviny, zájezdy a mnohé další.

Kolik vám vrátí?

Je to naprosto individuální, záleží na konkrétním e-shopu i na zboží, které nakupujete. Ještě než vstoupíte do některého z internetových obchodů, však vidíte, kolik až % můžete získat zpět. Bližší informace se pak dozvíte při nakupování.

Za dobu existence Refunda však bylo k dnešnímu dni, což je 3. listopadu 2014 vráceno již neuvěřitelných 2 542 070 Kč! Ušetřené peníze můžete utratit za něco dalšího a mít to tak v podstatě zdarma!

Několik příkladů pro inspiraci

Zajímá vás, u kterých e-shopů je možné přes Refundo.cz nakupovat? Jsou to kupříkladu Mall.cz, Rohlik.cz, Kasa.cz, Snowborads.cz, Pilulka.cz, SportsDirect.com atd.

Navštivte Refundo.cz, zaregistrujte se a začněte nakupovat s úsporou!

Comments are closed.

Scroll To Top