Pátek, 9. června , 2023

Nádobí Aston pomůže a potěší každou hospodyni

Toužíte po tom mít doma víceúčelové nádobí a nejen obyčejné pánve a hrnce? Pak si pořiďte nádobí Aston, které vyniká vysokou kvalitou. S přispěním firmy ILAG byly vytvořeny hrnce s nejkvalitnějším nepřilnavým povrchem! Důmyslný je i patentovaný systém odnímatelných rukojetí.

Po kusech i v sadách

Produkty si můžete koupit jednotlivě, nebo v celé sadě. Sada pak nabízí výhodnější cenu. Hrnce jsou vhodné pro všechny typy sporáků a to jak sporáky plynové, elektrické, indukční, tak ty sklokeramické. Použít je můžete i do trouby.

Bezpečné spojení zaručuje patentový odnímatelný systém rukojetí. Při vaření pak za úchyty můžete hrnce držet bez toho, abyste se spálili. Důvod je jednoduchý. Úchyty jsou z pevného plastu a nejsou tepelně vodivé.

Chcete vařit chutně, zdravě a komfortně?

Potom si pořiďte nádobí s nepřilnavých povrchem Ultimate, švýcarské firmy ILAG. Nádobí má vysokou životnost. Svými vlastnostmi uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Také chcete, aby pro vás bylo vaření zábavou? Pak vařte v nádobí Aston – Click it. Připravujete rádi zapékané pokrmy? Právě pro tuto práci si zvolte nejpraktičtější nádobí na trhu, se kterým ušetříte nejen místo, ale dostanete prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční cenu. I záruční lhůty jsou velké, u tlakových hrnců a nerezových pekáčů dokonce 10 let!

Využijte výhodné akce

K tomu všemu jsou výrobky nyní v akci, proto sáhněte po jedinečné nabídky právě teď. Máte již vymyšleno co si přát od Ježíška? Zde máte inspiraci jednak toho, co byste si mohla přát, nebo toho, co byste mohli darovat.

Univerzální výrobky od firmy Aston Click – it series je typické originálním patentovaným systémem Click- it. Pokud chcete, aby se vaření a pečení stalo hrou, tak si pořiďte dokonalé pomocníky, které poté, co v nich dovaříte, můžete dát směle do myčky. Konečně nemusíte řešit to, zda jej použít v troubě, nebo jen na vaření, pokud totiž odepnete úchyty, můžete ihned začít zapékat. Z pánve lze během chvilky přichystat WOK a to velmi jednoduchým způsobem. Nádobí je skutečně variabilní.

Navštivte internetové stránky NadobiAston.cz a vyberte si hrnec, nebo přímo sadu, která vám usnadní přípravu jídla.

Comments are closed.

Scroll To Top