Pondělí, 5. června , 2023

Nabídněte svoji nemovitost bez realitní kanceláře. Pomůže vám portál CinCink


Chcete prodat byt nebo dům? Případně je pronajmout? Zkuste to bez realitky s pomocí realitního portálu CinCink.cz

Portál nevznikl na zelené louce. Dali jej dohromady iniciativní zaměstnanci Komerční banky a projekt je nyní pod jejím patronátem. Díky tomu nejde o žádný nejistý start-up, ale o realitní web, jejž řídí skuteční profesionálové. Ti vytvořili místo, kde nejenže můžete svoji nemovitost k prodeji a k pronájmu nabídnout, ale současně si zde máte možnost objednat veškeré služby, jež s tím souvisí. Které to jsou, nejspíše víte. Protože asi nejlépe znáte své mezery – ať již jde o právní znalosti, schopnost kvalitně si nafotit svoji nemovitost, eventuálně vůbec vědět to, za kolik lze vaši nemovitost na trhu nabídnout, abyste neprodělali, ale současně šla na dračku.

Služby CinCink.cz, které se vám budou hodit

Už víte za kolik?

Na CinCink jsou na vás připraveni se vším, co budete v souvislosti s prodejem i pronájmem své nemovitosti potřebovat. Začněte klidně tím, že si necháte zpracovat odhad ceny nemovitosti. Získáte představu, jaká je adekvátní cena, za kterou lze prodat nebo pronajmout. Nikdo nechce jít pod cenu, ale neoplatí se ani přestřelit a riskovat, že se hledání nového majitele, ev. nájemníka, zbytečně protáhne.

Nechte si připravit profi nabídku

Základem rychlého nalezení zájemce je samozřejmě dobře prezentovaná nabídka. Potřebujete kvalitní text inzerátů i profesionální fotografie. Mnohdy je vhodný 3D plánek nemovitosti, případně vizualizace interiéru. Neumíte si s takto profi nabídkou poradit? Nevadí. Na stránkách realitního portálu CinCink.cz si kteroukoliv z těchto služeb máte možnost samostatně objednat.

Právní servis na klíč

Největšího přehmatu se můžete dopustit v souvislosti s právními náležitostmi prodeje nebo pronájmu. Zejména, pokud jste v situaci prodejce či pronajímatele poprvé, chybí vám dokonce i vhodný vzor smlouvy. Neudělejte chybu. Stáhnout si „nějaký“ vzor z internetu se nevyplácí. Zákony se změnily a vy nemáte jistotu, že vzor nalezené smlouvy odpovídá těm novým. Současně jako laik snadno přehlédnete různé problematické body ve smlouvě. Investovat do dobrých právních služeb se vyplatí. Kde však sehnat právníka? Na CinCink.cz si jeho služby snadno objednáte a předem znáte i cenu, kterou za tuto službu zaplatíte.

Když se octnete na druhé straně

Snadno se dostanete do situace, že stanete „na druhé straně barikády“ a budete dům či byt kupovat, případně si jej pronajímat. Na CinCink.cz vám pomohou i v tomto případě. A to nejen rozsáhlou inzertní nabídkou. Opět si můžete objednat profesionální služby. Tentokrát budete potřebovat jiné. Hodit se vám bude technická inspekce nemovitosti, úschova peněz, hypoteční kalkulačka online, hypotéka, daňový poradce a pravděpodobně opět oceníte i dobré právní služby.

Comments are closed.

Scroll To Top