Pondělí, 22. dubna , 2024

Mužské fantazie, jaké to jsou

Giuliamar / Pixabay

Sexuální fantazie mají jak muži, tak ženy. Každé pohlaví to má ale trošku jinak. A i tak je to individuální, jsou ale touhy, které jsou častější a které že to jsou?

Velmi často muže láká anální sex, oproti tomu ženy, se mu zprvu dost brání. Dříve toto téma bylo naprosté tabu, nyní se ale rozmohlo a muži po něm velice touží. Pokud žena přijde tomuto styku na chuť, pak pro ni bývá také velmi zajímavým a vzrušujícím, často jde o mnohem lepší sex, než ten klasický.

Mezi velké mužské fantazie patří také to, když si představí sex ve třech, a to samozřejmě se dvěma ženami. Je to velmi diskutované téma a spousty z nich po něm touží, málokdo však svou touhu vysloví nahlas. Většina žen by totiž fakt, že je s nimi v posteli ještě někdo další a je to opět žena, nepobrala. Ale samozřejmě jsou i výjimky.

Mezi další mužské fantazie pak patří také to, že mají sex se známou modelkou, herečkou, či zpěvačkou. V jejich očích je to naprostá bohyně, která vypadá dokonale, ale vězte, že vás smysly klamou. Většinou jsou v posteli mnohem lepší tuctové ženy a ženy, které jsou silnější. Ty vyumělkované krásky, toho ve většině případů až tolik nepředvedou.

Nejednou se stane, že muž potká na ulici dívku, či ženu a snaží se představit si to, jaká je asi v posteli. To se stává spoustě mužů, protože některé dokáží v muži vyvolat skutečně reálnou představu, aniž by byly jakkoliv vyzývavé, nebo by se jakkoliv snažily na sebe upoutat. Jde to z nich prostě samo a muž to cítí.

Muži také velmi častou touží po tom, mít sex na jiném místě, než je postel, a to na místě klidně i veřejném. Může to být například sex v kabince, nebo v dopravním prostředku, či jinde, kde pár může kdokoliv chytit a to je pro ně tím lákadlem, po kterém touží.

Velmi často se jim také v hlavě rodí představa, že si hrají se svou partnerku na různé sexuální hry a to například na paní a otroka, nebo na sebe mluví sprostě a podobně.

Comments are closed.

Scroll To Top