Úterý, 5. března , 2024

Moderní kuchyně navrhuje bytový architekt

Také toužíte po té krásné kuchyni, kterou jste viděli v televizi, na internetu, v časopise? Můžete ji mít. Stačí se obrátit na odborníka, který se návrhy interiérů zaobírá. Konkrétně na bytového architekta.

Bytový architekt navrhuje zařízení celého bytu a kuchyně tedy není výjimkou. Službu návrhu kuchyně vám možná nabídnou i některé firmy zabývající se výrobou kuchyně na míru. Jestliže ne, najděte si vlastního bytového architekta.

Moderní kuchyně nejsou jen o vzhledu

Moderní kuchyně se na první pohled pozná podle vzhledu. Odpovídá současným designovým a barevným trendům, je minimalistická. Především je ale funkční a praktická, odpovídá vašim potřebám.

Vyhlédnout si fotku hezké kuchyně na internetu a podle ní si zařídit vlastní není zrovna chytré řešení. Výsledkem by sice mohla být moderní kuchyně, ale ne taková, která vám bude vyhovovat. Bytový architekt vezme v úvahu vaše potřeby (pečete hodně? vaříte často?) i dispozice vašeho domova.

Bytový architekt si s vámi nejdříve popovídá

Jak probíhá spolupráce s odborníkem na návrh interiérů? Bytový architekt se s vámi v první řadě osobně sejde. Ujasní si s vámi vaše představy, včetně těch finančních, a domluví se na dalším postupu. Následně zpracuje 3D model interiéru, abyste ho mohli schválit. Po zapracování úprav a vašem schválení se zpracují technické výkresy, prostor se zaměří a může se začít vyrábět.

Někdy vystupuje bytový architekt sám za sebe, jindy je součástí větší firmy. Doporučujeme volit tu druhou možnost, protože díky tomu budete mít zajištěné kompletně všechno bez starostí a nebudete ztrácet čas zařizováním.

Příkladem firmy nabízející všechny služby pohromadě je společnost Alnus. Na trhu působí přes čtvrt století a klienty má po celé ČR a SR. První konzultace je navíc zdarma, tak na neváhejte a domluvte si ji. I vy můžete mít kuchyni snů.

 

Comments are closed.

Scroll To Top