Úterý, 5. března , 2024

Levné tonery vám zajistí levnější tisk doma i ve vaší firmě

Také jste se v posledních letech podivovali, o kolik vám stouply náklady na tisk? Není divu, cena všeho stoupá, a tak je výhodné hledat řešení, jak tomu předejít. I domácnosti se co se týče tisku „plácly“ přes kapsu. Děti, které byly na distanční výuce, musely tisknout ledacos a vkládat si podklady do sešitů a podobně. Řešením ale může být nákup levných tonerů. Víte, kde koupit kvalitní a přitom cenově výhodné?

Nespočet tonerů v jednom e-shopu

Na trhu je sice poměrně velké množství tiskáren, ale s tím naštěstí e-shop tonerdepot.cz počítá. Můžete tady koupit levné tonery do všech běžně používaných tiskáren, tedy jejich značek.

Jmenujme kupříkladu tonery Brother, Epson, Philips, Panasonic, Dell, HP, Canon a mnohé další. Zmíněný e-shop však nenabízí jen tonery, ale také náplně do tiskáren a cartridge.

Jednoduché vyhledávání

I když je nabídka skutečně obsáhlá, to, co potřebujete, vyhledáte skutečně jednoduše a rychle. Stačí do vyhledávacího řádku nahoře uprostřed stránky uvést název nebo číslo náplně či tiskárny. Během chvilky uvidíte vám vyhovující zboží. A kdyby se náhodou stalo, že jej nenajdete, kontaktujte e-shop a jeho pracovníci vám rádi pomohou s hledáním, anebo vám doporučí odpovídající alternativu.

Proklientský přístup e-shopu

Tonerdepot.cz je e-shopem, který o klienty pečuje. Nejenže vám zboží skladem rychle doručí, ale v případě, že bude nákup za více než 2 200 Kč, nebudete platit poštovné. Dokonce vám může vrátit až 1 500 Kč v rámci služby „CASHBACK“ neboli peníze zpět. Cashback vám bude odečten od ceny objednávky. Vztahuje se na alternativní a prémiové tenory a náplně.

Při nákupu nad 1 000 Kč dostanete cashback 50 Kč, nad 1 500 Kč získáte 150 Kč, nad 3 000 Kč získáte 300 Kč atd.

Podívejte se sami do e-shopu tonerdepot.cz, vyberte si náplně, tonery nebo cartridge a vyzkoušejte kvalitní zboží za rozumnou cenu. Budete zajisté spokojeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top