Pondělí, 5. června , 2023

Letní oblečení odloženo

Venku je velice chladno, a tak není divu, že na letní šatičky či krátké šortky nemáme ani pomyšlení. Avšak tyto věci jsou stále v našich šatnících a čekají na pěkné počasí. Proto je dobré, abychom jsme si přeskládali šatník tak, ať nám oblečení na léto nepřekáží a máme po ruce to, co nosíme teď v zimě.

Letní oblečení je na léto!

Každá žena musí aspoň dvakrát ročně přerovnávat svůj šatník. Jednak musí vyřadit oblečení, které už nenosí, neboť se záhadně zmenšilo či vyšlo z módy a podobně a jednak je to z praktického důvodu. Když je léto potřebujeme mít po ruce šaty, krátké šortky a podobně. Naopak když je zima, musíme si přepravit teplé oblečení. A to vyžaduje úpravu šatníku tak, abychom měli po ruce právě to, co momentálně potřebujeme. Někdy stačí jen vyměnit police. Do horních, na které se musíte sápat, si dejte něco, co v daném období nepotřebujete a naopak do polic, které máte v úrovni pasu či hrudníku věci, které zrovna potřebujete, protože tím docílíte, že budete mít po ruce právě to, co chcete.

Pytle to jistí

Je spoustu žen, které nemají své věci, kam dávat, neboť jich je buďto mnoho anebo jsou objemné. Takovým perfektním příkladem jsou bundy a kabáty, protože ty zabírají opravdu hodně místa a jen těžko je dáte někde na bok. Mnoho žen tento problém řeší pomocí vakuových pytlů, do kterých uloží věci, které zrovna nepotřebují a pomocí vysavače z pytlů vysají vzduch, což zmenší objem oblečení a pak se ukládá mnohem lépe, než když zabírá větší prostor.

Kufry jsou na oblečení

Další možností, která vám může pomoct přerovnat váš šatník, jsou kufry. Každý má doma cestovní kufry, které samy o sobě zabírají spoustu místa. Vzhledem k tomu, že jsou kufry dostatečně velké a prostorné, můžete je využít pro ukládání věcí, které zrovna nepotřebujete. Je to obdobné řešení jako vakuové pytle, avšak v tomto případě své oblečení nezmenšíte ani neskrčíte, jen jej na určitou dobu uložíte na místo, kde jim bude lépe, než ve vašem šatníku a kde vám nebudou překážet.

Jako při stěhování

Oblečení, které v daném ročním období nepotřebuje a jste rozhodnutí dát jej na vyšší police, je dobré schovat do krabic. Sice to bude trochu působit jako byste se stěhovali, avšak když použijete krabice se zajímavým potiskem, tak pocit stěhování zmizí. Použít krabice je dobré jen kvůli ochraně oblečení. Ačkoliv se nám to nezdá i do našich skříní padá prach a jiné nečistoty. Oblečení, které je ve vysokých policích se méně často používá, a tak zde půjde prach mnohem lépe poznat, a proto je dobré chránit jej před podobnými nečistoty a ukládat do krabic.

Léto skončilo, musíte dát přednost teplému oblečení. Přerovnejte si skříň tak, abyste měli po ruce právě to, co zrovna potřebujete.

Comments are closed.

Scroll To Top