Úterý, 23. dubna , 2024

Láska na jednu noc

Někdo ji možná zažil, někdo jí zažije a někomu se takovéto jednání příčí. Proč přichází láska na jednu noc a co nám vlastně přinese?

Kdo a proč sahá po lásce na jednu noc

Jediné, co od takovéhoto skutku můžete čekat je povyražení, které může oživit všední dny a udělat z nich dny nevšední. Lásku na jednu noc využívají spíše muži, protože oni si dokážou povyrazit bez citů a to ženám moc nejde. Samozřejmě, že i ženy toto mohou zažít, ale není jich tolik.

Kde taková láska na jednu noc vzniká? Bývá to většinou na diskotékách a podobných akcích, kde často lidé díky alkoholu ztrácejí zábrany a to, nad čím by se normálně pozastavili, jim přijde v té chvíli úplně normální.

Když prociteneme…

V dnešní době není láska na jednu noc až tak výjimečná, ale prostě se stane celkem dost často, že si dva spolu povyrazí pouze jednou. Někdy toho může jeden z páru druhý den litovat a to právě tehdy, když je opojen alkoholem a druhý den si teprve uvědomí, co vlastně udělal. Jelikož se čas nevrátí, tak asi nezbude nic jiného, než to hodit za hlavu a jít dál.

Litovat byste ale ničeho neměli a měli byste si věc pořádně rozmyslet a ne se do ní vrhnout po hlavě. Pokud se cítíte mizerně, tak si řekněte, že nejste zdaleka ani první, ani poslední, kdo toto udělal a že takové věci se prostě občas stanou.

Horší je fakt, že máte drahou polovičku, kterou podvedete a ona se to nedejbože dozví. Pak jsou následky velmi špatné a je třeba se s nimi poprat. Vyřešit je buďto rozchodem, nebo odpuštěním, což však pro vaši polovičku nemusí být snadné a nemusí na to chtít přistoupit.

Užívejte si bezpečně!

Pokud se dostanete do této situace, že se vám stane, že v posteli budete mít někoho, koho vůbec neznáte, myslete hlavně na své zdraví a chraňte se. Pokud ochranu u sebe nemáte, tak si jí co nejrychleji opatřete. Nikdy zbytečně neriskujte pro jednu chvilku potěšení. Následky mohou být velmi fatální a pak teprve budete mít čeho litovat.

Comments are closed.

Scroll To Top