Pondělí, 5. června , 2023

Labioplastika vykouzlí krásný klín

Labioplastika - každá jsme originál

Labioplastika – každá jsme originál, Autor obrázku: Joe

Léto se kvapem blíží a nás rok co rok trápí otázka: „Jak budu vypadat v plavkách?“. Některé ženy trápí dolíčky na zadečku a stehnech, některé viditelné křečové žíly a některé se v plavkách raději neukazují vůbec. Proč? Nelíbí se jim jejich klín…

Mnoho žen trápí velikost nebo vzhled jejich intimních partií, zejména malých stydkých pysků. Pokud jsou příliš velké, mohou se nehezky rýsovat pod prádlem. Jejich majitelky však často trápí také sexuální problémy. Dnešní plastická chirurgie naštěstí zná řešení! Trápí vás vzhled vašeho lůna? Nechte si jej upravit! Jak? Labioplastikou!

Co klín, to originál

Malé stydké pysky jsou dvě velice jemné kožní tkáně. Překrývají je velké stydké pysky. Někdy se však stane, že malé stydké pysky mají zvláštní velikost či tvar a tak trochu vylézají. Barva i velikost stydkých pysků je u každé ženy jiná. U většiny žen nejsou malé stydké pysky téměř vidět, výjimku tvoří velké vzrušení. Poté, co se pysky prokrví, mají tendenci se zvětšovat. Příliš velké stydké pysky však činí mnohým ženám nejen kosmetické, ale také zdravotní a především psychické potíže.

Co je labioplastika?

Labioplastika je operativní úprava stydkých pysků. Před několika lety byla v České republice spíše vzácným zákrokem, dnes se pro ni rozhoduje stále více žen. Jedná se o klasickou operaci, před níž žena podstoupí potřebná předoperační vyšetření. Operace se provádí vždy až po menstruaci. Během zákroku se odstraní přebytečná tkáň a pysky tak dostanou ten správný tvar. Klín se zmenší a působí drobnějším dojmem, což většině žen vyhovuje.

Comments are closed.

Scroll To Top