Čtvrtek, 5. října , 2023

Která kosmetika pro muže by v koupelně neměla chybět?


Zajisté jste si všimly, že stejně jako pro nás, ženy, se na pultech drogerií, lékáren i v e-shopech objevila přehršel kosmetických přípravků, které jsou určeny mužům. Není divu. Pánové o sebe dbají mnohem více, než tomu bylo dříve. Kdysi jim stačil šampon, mýdlo, pěna na holení, nějaký ten deodorant, možná gel na vlasy. Dnes chtějí být pánové upravení, navonění, chtějí vypadat skvěle, a to je dobře i pro nás ženy.

Pokud svému partnerovi alespoň tu a tam rády uděláte radost nějakou maličkostí, což tak koupit mu kosmetiku z barber shopu? Najdete zde přípravky k péči o tělo, vlasy i vousy ve vysoké kvalitě.

Trendem je mít krásné vousy

Velmi mnoho mužů dnes nosí plnovous, strniště nebo knírek. Jestliže i váš muž přišel na pohodlí, které tento styl přináší, zkuste mu, co se týče péče o vousy, pomoct. K dostání jsou mnohé výrobky, jako třeba vosk na vousy, balzám, olej na vousy a mnohé jiné. Díky těmto přípravkům se i z tvrdých, nepoddajných vousů stanou vousy upravené, jemnější, vyživené, hydratované. Některé z výrobků se dají používat i na vlasy a pleť, což pánové určitě ocení.

Aby byly vlasy vždy ve tvaru, v jakém mají být


Dávno pryč jsou časy, kdy pánové nosili nagelované vlasy uhlazené dozadu. Dnes je in mít spíš přirozený účes, na kterém není fixační prostředek znát. I když účes skvěle drží, má „jen“ zdravý lesk, není slepený, snadno se přestyluje do jiné podoby, je-li to přáním muže a snadno se vymývá. Kosmetika pro muže pojímá mnoho výrobků na vlasy, jako třeba pomádu, vosk, pastu, nebo doslova kouzelnou hlínu na vlasy. Ze velmi dobrou cenu v barber shopu zakoupíte prostředek, který zvládne to, k čemu je určen. Už se vám nestane, že při prvním vyzkoušení pomády zjistíte, že opět nefixuje, nevoní, vlasy jsou upatlané…

Pro každého něco

V barber shopu najdete i kosmetiku pro muže bez vousů a vlasů. Nechybí tady kosmetika na holení, k péči o pleť, také nejeden sprchový gel pro muže, šampony, kondicionéry… Jestliže zde zavítáte, určitě pro toho svého vyberete. A pokud si nevíte rady, zkuste se řídit zkušenostmi těch, kteří výrobek koupili před vámi a uvedli k němu recenzi.

Zboží z barber shopu si zajisté zamilujete. Nejenže je kvalitní, funguje, ale je i velmi hezky baleno, aplikace je snadná a rychlá. Co víc si přát? Vyberte si některé a uvidíte sami.

 

Comments are closed.

Scroll To Top